Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

didem erol

Red

Öne çıkan mesajlar

seksi hatun işte. bi de yaşlı bi aktörü öpmüştü bu galiba film setinde, senaryoda olmamasına rağmen. hatta sonra filmi yapanlar bunu filme koymuşlar adam da dava açmış koymayın istemiyorum diye, didem erola ayrı dava açmış öptüğü için. buradan kendisine manyaK mıSın biLader? diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"Kevin Costner'ın odasında sabahladım"

Reklam yaptığı yönündeki haberlere sinirlenen Didem Erol bakın neler söyledi.

16.09.2008 13:43
Son günlerde yaptığı açıklamalarla olay yaratan Didem Erol kendisini eleştirenlere açtı ağzını yumdu gözünü. Reklam yaptığı yönündeki haberlere çok sinirlenen Erol çarpıcı açıklamalarda bulundu:

"Buraya diğerleri gibi popo üzerinde oturarak değil, popomu yırtarak geldim. Kıskanmayın ne olur Hollywood’a gidin, Morgan Freeman ve Oliver Stone sizinde olur. Kimse bilmiyor ama Kevin Costner İstanbul’a geldiğinde onunla odasında sabahladım. Çok güzel zaman geçirdik. Sosyetik kadınlar kapıda beklerken ben içerdeydim. Reklam yapmak isteseydim o ortamın fotoğrafını çekip basına verirdim.

Buradaki gerçek sanatçılar (Haluk Bilginer, Halül Ergün vb.) soyunup poz verdiğim için beni dışlıyor. Halbu ki ne Oliver nede Tarantino bana bunu yapmıyor. Onlarla oturup Shakespeare konuşuyorum. Bana ‘ bırak Türkiye’yi gel, sen oraya fazlasın’ diyorlar. ‘Ben öpüşüp sevişmeyene oyuncu demem. Melih Ekener’de karısından korktuğunu söyleyerek rol gereği benimle öpüşmedi. Filmdeki en büyük hata buydu.

Kevin Costner'la sabahladım uleaaan!!
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
sly-one iyi bilir, ona sorun.

tşk.

Scheriff said:
beğenmiorum
sori
slyone foto çektirirken uzaktan bakıp ne gerek var güzel diil ki dedim ewt bunu yaptım

allah ıslah etsin.

Zegna said:
cok cok guzel bi kadın, her zaman benimde cok dıkkatımı cekmıstır yani.

no 1 her turlu ve yası galba 30 u gecmıs olması lazım artık didem erolun, hala cok guzel.

tum o mankenlere 10 basar :)

didem ftw

tamamen katılıyorum.
bence türkiyedeki en birlikte olunası kadın kendisi kim ne derse desin. zeki, eğlenceli, güzel ve aynı anda Hem şirin hem de seksi görünebilen bildiğim tek kadın.
Bana katılmayan zevksizlere katılmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...