Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PVP olayı da bitmiş.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Bende Portal tuzağı kurardım brit köprü altına bi kere shard ın en zengin en sağlam warrioru düştü elime :D loot sağlamdı blackrock set +15 katana ve kestiğim nightmaresi.. sonra beni çok aradılar :D 1 hafta girmemiştim :D:D

Ama en zevk aldığım dönemler rp yaptığım zmanlardı.. Off ultima.. İlk rp hikayemi yazıp necromancer olmuştum
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ozii_x said:
Bende Portal tuzağı kurardım brit köprü altına bi kere shard ın en zengin en sağlam warrioru düştü elime :D loot sağlamdı blackrock set +15 katana ve kestiğim nightmaresi.. sonra beni çok aradılar :D 1 hafta girmemiştim :D:D

Ama en zevk aldığım dönemler rp yaptığım zmanlardı.. Off ultima.. İlk rp hikayemi yazıp necromancer olmuştum

süperolağanüstüdestansırock set'in +12701751 katanan olsa bile, nightmare'ı yazıldığı gibi okuyorsun ya. hiç konuşmaya bile gerek yok artık. naytmeyır ulan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yıllardır bağırıyorum aynı muabbet yüzünden herseferinde OK AGA diyen aşırı emülatör takılan elemanlar laf saçmalıyo bana. boşver cidden kimsenin bişi yapıcagı yok bu saatten sonra uo muo yok bitti artık. cecil in sphere dosyası hala duruyo bende. varsa ben server acıcak moddayım yardım lazım dosyaları worldu falanı filanı direk öm ile ulaşsın bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...