Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ouiknet Kampanya(Bomba)!!

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

izmirde şu an sadece mavişehir 1. etap ta bulunuyor quiknet satışı.
quiknet bulunduğunuz semtte olmasada geldiği zaman abone olmak ve özel indirimden yararlanmak için önkayıt yaptırabilirsiniz.
faydaları
3 ay’a kadar bedava QUiKNET aboneliği
100 YTL değerinde ücretsiz modem
29 YTL değerinde aktivasyon
30 YTL değerinde kurulum
Toplamda 500 YTL'ye varan ön kayıt avantajı yakalamış olursunuz.

altyapı çalışmalarının çoğu tamamlanmış ve öncelikle şehir merkezleri ve gelir düzeyi yüksek yerlerden başlayarak izmirin çoğunu kaplamayı hedefliyorlar.
izmir istanbul ve ankarada olacakmış sadece. (en azından başlangıçta)
detaylı bilgi ve abonelik için 0 506-823 54 35 Olcay Kart ile görüşebilirsiniz (tellcom kanal izmir bölge satış temsilcisi).
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ön kayıt alıyorlar yoksa, alt yapı çalışması bitince açıyorlar hesabı ama ne yapacakları belli olmuyor biraz keyfi çalışıyorlar gibi geldi bana, benim işlemim 3 aydan fazladır ön kayıtta, haziran başımı ortasımı ne gelecek demelerine rağmen halen ortada birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bügün tekrar konuştum,ilk mesajımdaki fiyatlar eski kampanya fiyatlarıymış şu anki fiyata göre 5mb yıl sonuna kadar 19ytl,ondan sonnra sözleşme bitene kadar 49 ytl,yalnız quiknet şu an çok sınırlı yerlerde var,mesela Ankara-Çankayada var deniliyor ama sadece belli başlı sitelerde,internet abonesinin fazla olduğu yerlerde altyapıyı kuruyorlar,örnek bizim site yaklaşık 200 kişilik burda var,50 metre ilerdede 100-150 kişilik bir site var orda yok.
Sosyal ağlarda paylaş

semt isimlerine bakip aldanma. ultra luks siteler bazen oyle alakasiz belediyelere bagli olabiliyor (aslinda oyle site kurulabilecek kadar hayvani arsalarin bulundugu istanbul disi olmayan semtler pek fazla da yok gibi). cikar oyle bi siteden 100 adet 100mbit baglanti isteyen adamlarda pasa pasa gider doser altyapiyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...