Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bayan cinsindeki dengesizlik sorunsalı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

Ben genellememi yaptım valla

Kız cinsi erkeğe göre daha dengesizdir. Ha istisnası varsa vardır. Çok dengesiz erkek varsa vardır, ama kız cinsi erkeğe göre daha dengesizdir, dengesizliğe daha yatkındır. Anatomik, biyolojik, fizyolojik, hormonel, psikolojik ne derseniz diyin o ayrı bir tartışma konusu zaten :)

Yani "atlar insanlardan hızlı koşar" dememe "genelleme yapma" demek neyse buna da genelleme yapma demek odur benim için :) İkisi de aynı gerçekçilikte, ikisine de genelleme yapma demek aynı şey bana göre

Ama şimdi insanlara hakaret etmiş oldum di mi "vay efendim nasıl atlar daha hızlı koşar dersin" diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında dengesizliğin kadını erkeği yok. Ne istediğini bilen veya bilmeyen, he bi de bildiğini sanan versiyonları var insanların. İşte bu bilmeyen ve ileride bilmeyenler tayfasına katılacak bildiğini sanan versiyonlar dengesiz olarak adlandırılabilir. Zararsız dengesizlik hayatın tuzu biberidir. Herkez arada bir sapıtıp deşarj olur. Dengesizliğin zararlısı da kendini bilmemekten ileri gelir heralde, anlık düşünceler ve hislere kapılıp gider insan. He bu insan da normal değildir zaten. Ama bunun bayanı erkeği yoktur. Taktınız biyolojik bilmem ne. Psikoloji filan okumuş olsam yağdırırdım şimdi. Eminim bir ton örneği vardır erkeklerin hem biyolojik, hem de psikolojik olarak buhranlara girdiği kadınlardan daha manyak davrandıkları zamanlar. Uzman değilseniz uydurmayın, bari olabilir gibi birşey söyleyin. Kesinliği var mı yau bunların? Aaaa. Burda bütün bayanlar hepimiz yaparız arada diyorlar, erkekler tutturdu sadece kadınlarda var sorunlar diye. Bakın, ne kadar uzlaşmacı, ne kadar akılcı insanlarız. Çocukça öttürüp gidiyorsunuz bir düdük hadi bakalım. Kadınların dengesizliklerinden çok çekmiş erkekler topiki olur bundan. Kadınlara sorsanız onlar da neler görüyorlar kim bilir? Hepimiz erkeklerle yaşıyoruz. Babamız, kardeşimiz, sevgilimiz, dostumuz şuyumuz buyumuz erkek. Dengesizlikler görmüyor muyuz? Kör müyüz? Erkek görmesek inanacağız söylediklerinize.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok ben pes ettim. arada hakkaten anlamayan insanlar var çünkü. 20 defa anlatmayı denedik ama yok, hala kendilerine laf atılıyo psikolojisiyle saldırganca agresifçe cevap veriyolar. Gözleri mantıkları körelmiş öfkeden saydırıyorlar. Kaç defa dedik söylenilenin lafla hakaretle alakası yok diye.

Neyse ileride daha olgun bir ortamda tekrar tartışırız gerekirse.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:
terazi ffs.
adami mahfeder.

terazi müthiştir,dengesiz değildir sadece çok düşündüğü için bir anlık hareketi ne dengesiz insan dedirtir halbu ki içinde neler düşündükten sonra o hareketi yapmıştır,iftira atmayalım.Terazi iyidir güzeldir zariftir naziktir adaletlidir romantiktir müthiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...