Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transformers: Revenge of the Fallen (2009)

scorch

Öne çıkan mesajlar

ilk filmgörsel açıdan tatmin ediciydi ama konu olarak rezaletti.

megatron harcandı gitti.

bowl mu ne 2 sahnede göründü yokoldu filan.

starscream beni hayalkırıklığına uğrattın dedi megatron. o kadar. neden? niçin? pes yani.

ben 2. filmde artık saoundwave filan bekliyorum yani. gelip reslesin herkesi.

ama tabi 2 kere filan gitmiştim. sonuçta transformersla büyüdüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bir beklentiyle izleniosa filmler çözemedim :).ilk film bence gayet güzeldi.hani transformers a özel hayranlıgım yok.eskiden ara sıra izlerdim.hani öyle çok derin bir konusu falan yokki.koy robotları.bas efekti.başka bişi olmamalı ztn.

koyucaksın hd tv ne izliceksin 3-4 kere.görsel tatmin yaşıcaksın

işte bide megan fox falan koyucaksınki her filme seksi hatun koymak şart bu devirde :)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk film yapilirken spielberg kesinlikle 150 milyon dolari tek kurus gecmesin demis. ondan bazi yerlerden kismis michael bay. hatta daha fazla butce olsa ilk olarak robotlarin yuzunu cok daha detayli yapardim demisti.

ilk filmde ozellikle robotlar dovusurken asiri zoom yapiliyordu hic bir sey anlasilmiyodu. detaylar orantisizdi felan, gise de iyi is yapti umarim bu sefer acarlar kesenin agzini.
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:
yakın çekimin sebebi renderlerın çok uzun sürmesi. Adamlar yaparken filmi aynı zamanda, zamanlada yarışıyorlar. Haliylede çok uzuycak şeyler için böyle yollara başvuruyorlar. Teknolojinin biraz daha gelişmesi lazım :)

36 saat sürüyordu galiba renderlar :D Yinede bu sefer daha düzgün aksiyon sahneleri bekliom bende bu kadar yakın çekim ilk seyredişte bir şey anlaşılmıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
BiTcH_oFBaT said:
arabanın değiştiği sahne kolpa ötesi. 2 sn de değişti, nasıl toparlıo öyle yalan dolan.

çok başarısız ilk filmden sonra bakalım. eski günlerin hatrına seviyoruz valla :)

31 saniyede anladın filmin başarısız olduğunu?
O sondaki dev tekerlekli robot ile optimus un yediği yumruk iyiydi. Normal trailerda Star Trek ile birlikte yayınlancakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Red said:
hani öyle çok derin bir konusu falan yokki.koy robotları.bas efekti.başka bişi olmamalı ztn.

nasıl çok derin konusu yok hehehe.

istenildiği zaman oldukça derin bir senaryo koymak mümkün.
öyle güzel bir potansiyeli var.

hatta gerek çizgi romanlarda, gerek çizgi filmlerde ilginç konulara rastlanabilir.

istenirse Citizen Kane veya Doktor Zivago gibi bir film yapılabilinir (elbette yönetmene ve senariste bağlı bu).

Yani Godzilla gibi "işte dev robotlar geliyor dünyayı yıkıyor" gibi birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre power rangers a derin konu koymak gibi bişi olur.transformers çizgi filminin sürekli takipçisi deildim ama izlerdim.şahsen şu son günümüz teknolojisi efektleriyle izlemek beni memnun ediyo.bol efekt ve aksiyon olsun yeterli benim için.ha tabiki belirsiz olsun demiyorum.ama çok detaylı olmaması daha iyi.benim düşüncem bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...