Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transformers: Revenge of the Fallen (2009)

scorch

Öne çıkan mesajlar

henüz erken ama başlık parseleyeyim dedim ;p

Geçen hafta kısa bi gösterim yapıldı lisans toplantısında dreamworks ile şimdi de Licensing book jul/aug bakarken onumuzdeki dönem filmlerini listelemişler listeden gördüm de heyevana kapıldım ;p
ilk filmden çok daha güzel olcak gibi duruyor efektleri fln filen , resim bulursam koyacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:
ilki kötüydü bu dhaa kötü olur 10 yaşı altı filmler, halbuki gercek transformersı 50 yaşında izleyen insanlar vardı.

Bi de şey var ama, "gökdelen yavrusu boyundaki, dünya dışından gelen, canlı robotların şehir içinde kapışmaları" olayı nasıl bi mantık çerçevesine oturtulup 50 yaşındaki adama izletilebilir? Çok zor iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
shia labeouf (ulan bu nasil isim) a laf etmisiniz de megan fox gibi rezalet, odun gibi kariyi begenmisiniz. ne guzellik ve ne de rol yapabiliyor. asil en buyuk kiyak bu kiza yapiliyor. degil filmde basrol, bu kiza en dandik dizide konuk oyuncu yapilmaz be. neyse, bu arada film haziran civari gosterime girecek.

bir de aslanlar gibi megatron'u nasil harcadilar. hugo weaving gibi bir adam seslendiriyordu zaten karizmasina karizma ekleniyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

megatron dönecek mi?

Geçen aydan itibaren Japonya'da piyasaya çıkmayan başlayan orjinal Transformers 2 : Legend of Fallen kitlerinde Megatron geliştirilmiş olarak yeralıyordu. Bence de bir şekilde dönecek Megatron, olmadı Galvatron...

http://ngeekhiong.blogspot.com/2008/12/transformers-revenge-of-fallen-toys.html

http://www.tfw2005.com/transformers-news/transformers-movie-9/rumor---transformers-revenge-of-the-fallen-fast-action-battler-cannon-blast-megatron-166398/

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...