Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

%100 warglaive drop!

Argue

Öne çıkan mesajlar

Olay söyle gerçekleşiyor.
Atlaslootu herkes bilir, item linklemek için o itemın o serverda bulunması gerekiyor, eğer linklenmezse seni logout yapıyor.

Serverın yeni açıldığı saatte login olup raid kuruyorsun ve bt ye giriyorsun.

Warglaive linklemeye çalısıyorsun ve linkleyemezsen raidi dağıtıp tekrar kuruyorsun.

Eğer Warglaive i olan biri servera login olmadığı sürece bu itemı linkleyebilirsen bu demek oluyorki warglaive o anda illidanın loot tablelına dahil.

Yazılan mesajlarda bu işlemin kalıcı ban ve raidin geçersiz olmasına yol açtığınu söylüyor. Bana ilginç geldi, denemek isteyen varsa ve riski göze alabiliyorsa buyursun. :D

orj mesaj:
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=5591609267&sid=1&pageNo=1
Sosyal ağlarda paylaş

gece pek dikkat etmeden yazmışım. Şimdi bu atlas zımbırtısı server çapında tarama yapabiliyor mu ki? Eğer yapabiliyıorsa zaten böle bir add on un olması baştan hata.

benim bildiğim atlas loot tarzı add onlar hazır liste ile geliyor.

ama eğer ki server çapında arama yapaliyorsa gerisi çok kolay bir server da kaç kişi de warglaive olabilir ki? hepsini friend list e ekle sonra başka bir acc la karşı factiondakileri de friend list e ekle al sana warglaive siz server.

ama hala şu server çapında item arama olayına inanabilmiş değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yeterli bilginiz olmadan MÜMKÜN DEĞİL YAWWS diye bağırıp çağırmayın millete lütfen.

İtem linklerken client/addon direk birsürü link ve stat göndermiyor yazının içinde, itemin ID'si gibi birşey gönderiyor sadece. O ID'yi link haline getiren de muhtemelen serverın kendisi. Serveri tarama işini yapan ve linki gösterip göstermeme kararını veren de dolayısıyla serverın kendisi oluyor, OHA HAX ÖYLE ADDON MU OLUR bir durum da kalmıyor ortada.

Mantık payı var yani ama muhtemelen fixlenmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yere attığında linklenebilmesi benim yazdığım yazı ile alakasını çözmeye çalışıyorum. Yazdıklarıma ne destek veriyor nede aksini söylüyor...

Bu arada henüz fixlenmemiş, ve iyice public bir bilgi haline geldiğinden GM ler tarafından sıkı takip yapılıyormuş.

Ayrıca çoğu zaman buraya yazdığım postlar henüz populer sitelere daha düşmeden verilen bilgilerdir. Yeni post açmaya değer gördüğüme göre sağlam kaynaktan bilgi aldığımı belirtebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Efecim gündemin çok gerisinde kalmışın sen :)
Tolga Doomed'da değil epey zamandır. Legendary'den zaten ümidi kesmişti çoktan, o çıktıktan sonra bile düşmedi Doomed'a bildiğim kadarıyla.
Bize de düşmedi körolası kaç aydır. Bi tanecik rogue'umuz var zaten bekleye bekleye meczup oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...