Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Runes of Magic

GERGE

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar oyunu kurma-patchleme işim bitti. şimdi kararlaştıralım bi sunucuda başlayalım ben yannız özellikle belirtmek istiyorum PVP sunucusu istiyorum hatta "çok ısrar ediosanız PVE 'de olur" demiyorum PVP olsun :D oyun nekadar serbest olabiliyorsa okadar iyidir safe zone kavramı bana biraz ters. tetikte olmak lazım eğlencesi öyle çıkar.

şu anda ingilizce pvp sunucusu bitek smacht varmış zaten. onda bi karakter açıyorum haydi hayırlı uğurlu olsun oyunumuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

PvP sunucusunda gang korkusundan oynamama kararı aldım :D Sürekli oynayacak değilim ve sürekli grup halinde olmak da zor olur gibi geliyor.

Oyunun başında bir çok şey Closed Beta'da yaptıklarımın aynısı olmasına rağmen çok sıkmadı. Closed Beta'da geldiğim noktayı geçtim ve gayet zevk alıyorum şuan oyundan :) Herhangi bir sıkıntım yok.
Guild'ı da kurduk, güzel gidiyor herşey.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:
PvP sunucusunda gang korkusundan oynamama kararı aldım :D Sürekli oynayacak değilim ve sürekli grup halinde olmak da zor olur gibi geliyor.

Oyunun başında bir çok şey Closed Beta'da yaptıklarımın aynısı olmasına rağmen çok sıkmadı. Closed Beta'da geldiğim noktayı geçtim ve gayet zevk alıyorum şuan oyundan :) Herhangi bir sıkıntım yok.
Guild'ı da kurduk, güzel gidiyor herşey.

abi guild olarak gelin PvP'ye ya gank korkusu nedir allasen:) oyun yeni başlamış daha direk bölünmek olmaz yahu
Sosyal ağlarda paylaş

bende oyunu cekicem de şuan dedigin sitedeyim şöyle yaziyor

said:
Runes of Magic - Open Beta Client - Part 1 of 5
ROMSetup-1a.bin 1023.6 MB 12/12/2008

Runes of Magic - Open Beta Client - Part 2 of 5
ROMSetup-1b.bin 1024.0 MB 12/12/2008

Runes of Magic - Open Beta Client - Part 3 of 5
ROMSetup-1c.bin 1024.0 MB 12/12/2008

Runes of Magic - Open Beta Client - Part 4 of 5
ROMSetup-1d.bin 407.4 MB 12/12/2008

Runes of Magic - Open Beta Client - Part 5 of 5
ROMSetup.exe 412.5 KB 12/12/2008

hepsini bir dosya'ya at sonra romsetup.exe'ye tıkla olacakmı bakalım

edıt: yalnız birşey sorucam oyun beta'dan cıkmadımı hala ? Client'ı cektiğim yerlerde beta client yaziyor... Beta ise boşuna cekmeyeyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...