Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Runes of Magic

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Daha onceden bir cok open betaya key ile katilmistim bunlar genellikle p2p olan oyunlardi. Bu oyunlar open betasi icin de user seciyor yani her kaydolan hemen oyuna dalamiyo bu durum runes of magic icin gecerli mi onu ogrenmek icin sordum. Open beta aciklaman icin de tesekkurler 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Open Beta'ya herkes katılabilecek. Closed Beta sonlandırıldığında her şey sıfırlanacak ve Open Beta başladığında herkes sıfırdan eşit bir şekilde başlamış olacak. Open Beta'dan normal sürüme geçildiğinde ise herhangi bir temizlik yapılmayacak serverda, herkes kastığıyla devam ediyor olacak. Bu yüzden herhangi bir kısıtlama yok üye alımında, Open Beta'ya geçildiğinde herkes oynayabilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de açılacağını belirttiğim Türkiye Fan Sitesi'ni açmış bulunmaktayım.
Sitenin içeriği şuanda eksik, tek başıma çalıştığımdan zaman alacaktır (yardım etmek isteyenler varsa özelden ulaşabilir). Ancak kısa zamanda güzel bir site olacağını düşünüyorum.
Tüm Runes of Magic oynayanları, oynayacakları, oynamayı düşünenleri beklerim.
RoM-TR.com
Sosyal ağlarda paylaş

Biri Alman, diğeri uzak doğulu iki firmanın ortak yapımı ve isimlerini duyurmak için yaptıkları bir oyun diye biliyorum. O yüzden o tür bir şey yapıcaklarını sanmıyorum, ücretsiz olmasının bir sebebi de ilk cümlem.

Bedava olmasının götürüleri mutlaka olacaktır, seviye diğerlerine göre düşük olacak, ileride bir çok şey ticarete dökülecek vs. Bunlar bedava bir oyun için kaçınılmaz diye düşündüğüm şeyler, ama belki bu konuda da bir tedbirleri vardır. Gerçi dünya genelinde bu işler nasıl bilmiyorum, pek Türkiye'deki gibi değil sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

games.rapidshare.com adresinde vardı oyun. ordan premium'unuz varsa daha hızlı indirebileceğinizi düşünüyorum.

fenris said:
şu confirmation mail gelmedi bi türlü :( başvurup alan var mı?

dünkü yoğunluktan dolayı gelmemiş olabilir. hala gelmediyse tekrar üye olmayı deneyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...