Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yonja da tanışmak için atılan mesaj

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Bombi said:
Masquerade said:
ahaha okuldan. sürekli ders çıkışlarında, kampüs dışında cafede denk geliyoruz. (:P)

ooooo.
hımmm
dur bi düşünelim.

hmm aslında kızın ismini biliyosan bi şekilde facebookuna ya da cart curt hesabına ulaşsan belki ordan konuşmak için daha çok malzeme çıkar.
arkadaş grubuna kaynayıp tanışmakda bi alternatif tabii :D

düşünüyorum direk nasıl konuşabilirsin diye..ama zor ya, ortak dersiniz fln olsaydı..ya da ne biliyim belki okuldaki bi etkinlikte fln ortam olur..

hmm bana mesela geçen sene okulda yolda direk gelip "merhaba tanışabilir miyiz" modunda gelmişti bi eleman ama bence çok da başarılı bi yöntem değil, tavsiye etmiyorum :D

uff ama nefret ediyorum öyle olmasından. bende bunu çok yaşamışımdır. =(
garbage a gece 4 te ciddi post ftw
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:
Bombi said:
Masquerade said:
ahaha okuldan. sürekli ders çıkışlarında, kampüs dışında cafede denk geliyoruz. (:P)

ooooo.
hımmm
dur bi düşünelim.

hmm aslında kızın ismini biliyosan bi şekilde facebookuna ya da cart curt hesabına ulaşsan belki ordan konuşmak için daha çok malzeme çıkar.
arkadaş grubuna kaynayıp tanışmakda bi alternatif tabii :D

düşünüyorum direk nasıl konuşabilirsin diye..ama zor ya, ortak dersiniz fln olsaydı..ya da ne biliyim belki okuldaki bi etkinlikte fln ortam olur..

hmm bana mesela geçen sene okulda yolda direk gelip "merhaba tanışabilir miyiz" modunda gelmişti bi eleman ama bence çok da başarılı bi yöntem değil, tavsiye etmiyorum :D

uff ama nefret ediyorum öyle olmasından. bende bunu çok yaşamışımdır. =(
garbage a gece 4 te ciddi post ftw

eeh ne deseydim!
"bir hamburger yiyeydik beraber?"
cık cık cık.
şunun şurasında hayırlı bi iş için kastık!
Sosyal ağlarda paylaş

8)ayrıca, benimle flört etmenin bir ayrıcalığını ve rahatlığını yaşamına yansıtmak ve istanbul'un otobüs ve dolmuş trafiğinin stresini çekmeden, rahatça gezip, tozman için sana yeni çıkan bir opel corsa c’mon otomobil alabilir ve tüm benzin masraflarını da karşılayabilirim.

9) bunun yanısıra arkadaşlığımıza renk katmak ve sana sürpriz heyecanını yaşatmak için sık sık giyim, kuşam, değerli takılar ve mücevherlerden oluşan sürprizler hazırlayarak, sana sürpriz hediyeler alma sevincini yaşatabilirim

bune ya benimle yatarsan araba alırım demenin üstü kapalısı bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...