Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. ve 2. dünya savaşı

Serkanow

Öne çıkan mesajlar

tabi canım zaten bu oyunlar zırt diyince yapılıyor.
Ayda 1 oyun ne demek haberin var mı?
Ayda 1 oyun yapabilmek için yaklaşık 50 tane oyun yapma konusunda uzmanlaşmış insanın 24 saat aralıksız çalışması demek.
Eh bu da pek mümkün değil.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Bence de yapılmalı, çünkü bu ülkede Savaş Tarihi seven çok insan var. Ayrıca panzer general türü bir oyun yapmak çok zor olmasa gerek. (strateji oyunları ahım şahım grafik gerektirmez)
Yabancı ülkelerde firmalar olduğu kadar kendi çapında oyun yapanlar da var. Bizim ülkemiz de niye böyle kişiler çıkmasın ?

[Bu mesaj yeahh1986 tarafından 04 Nisan 2004 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayda 1 oyun yapmak için 50 kişilik takımlardan 12 firmanın günde 14 saat çalışması gerek.. :)

eh bu konu biraz derrin, hiç girmeyeyim ben en iyisi uykulu halimle.. :-p[signature][hline]StarLight, 01 Nisan 2004 03:22 tarihinde demiş ki:
Ya niye üziyim ki Arcane'yi. Aksine çok seker , çok minnoş. Mülis bi tipi var. Akıllı uslu birine benziyo.
Sosyal ağlarda paylaş

bence güzel bi korku oyunu yapsalar okulda geçio falam kabataş'ta gizli olaylar :P :P
ha 1. dünya savaşı oyunu çok güzel olur çanakkale çıkarmasını tepeden oynasak strateji negüzel olur ratatatatat gümmm :P[signature][hline]-SoE- Sabers of Eternity JA Clan
TsF Turkish Special Forces CS Clan http://www.tsfclan.net
-FrF- Star Wars Galaxies Rebel Clan
_HG_ Hellguards Call of Duty Clan
J.t.A Join the Army Battlefield Clan
[LD] Line destroyer HALO Clan
TeB Turkish Elite Batallion RTCW Clan
UnF Unreality Fighters UT Clan
Sosyal ağlarda paylaş

c++ ve diğer dilleri çok iyi bilen en az 5 kişi, bu dillerden motor yazabilecek kişi.

3d max vs tarzı programları konuşturacak 2,3 kişi.

Yüzde matematik hesaplamaları, algoritmaları ayarlayacak bir ekip,
bu formülleri kodcular bilgisayar diline getirecek.

sprite , grafik fx ve müzik ayarlayacak bir ekip takriben 3 kişi

oyunun ticari kazancı için ilişkileri yürütecek en az 2 kişi

bir telefon hattı ve sekreter

ve uzunca bir süre

gerisini sen hesap et...[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bizim ülkede tarih kitaplari bile 1923 de durup 38 e kadar teklemeli atatürk ün hayati olarak hazırlanıyo , yakın tarih kavramina griyor 1. ve 2. dünya savaşı o yüzden de politik konu filitresine takilip lisede derslerde bile okutulmuyo , böler vatanı diye ... siyasi-tarihi oyun yapsalar herhalde adamlari kafadan içeri atarlar[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...