Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lütfen bakarm1s1n1z!!!!

_SnaKe_

Öne çıkan mesajlar

Sorunu olan insan adam gibi sorununu yazsa böyle cevap gelmez heralde.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

BAgggio +1 kardesim en sinir olduum istir su is ya ne anlama geliosa kendilerini farklı gostermek icin deilmi b@b of k3nks ?

abi nasil yazılarım baksana i 1 e 3 fln sekilli oluyo kızlar bana hasta...K1R@L1M[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_SnaKe_, 04 Nisan 2004 21:42 tarihinde demiş ki:
sen kiminle dalga geçiyon.
sorunu çozemedim havalara girme

Yardim isterken terbiyesizlik, hazircilik, ukalalik vb yapanlarla hic isim olmaz, diger kesim zaten yardimlarimdan oldukca memnundur, UO Emu bolumune gelirsen agirlariz yani.

'Karizma' oldugunu zannederek @, 1, L, $ gibi harflerle yazan insanlara da ayrica gicigim. Adam ç yazmis, sonra gidip I yerine 1 yaziyor, ya sabir..[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Soruna gelince patchledinmi sen oyunu? 1.05 ile? patchlediysen cdlerdeki no cd crack ve game cracki calısmio patchlemicen yada 1.05 icin olan no cd crackini bulucan.[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
Sosyal ağlarda paylaş

biz bi yere gelmedik ki yardim edeyim diye baktim ben acikcasi bi kıl kaparaktan ama sorus sekli fln nedense kıl oldum nedir ?

argumentlere devammi edicen yoksa eleman icin cozum mu yazican ?[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
Sosyal ağlarda paylaş

orjinal olarak SACRED satan biyer biliyormusunuz ?? multi oynayamıyorum kopyayla deli olacam walla diablo 2 bide bu sardı şimdi pc başından kalkamıyom off süper oyunlar çıkıyo bu aralar...[signature][hline]-SoE- Sabers of Eternity JA Clan
TsF Turkish Special Forces CS Clan http://www.tsfclan.net
-FrF- Star Wars Galaxies Rebel Clan
_HG_ Hellguards Call of Duty Clan
J.t.A Join the Army Battlefield Clan
[LD] Line destroyer HALO Clan
TeB Turkish Elite Batallion RTCW Clan
UnF Unreality Fighters UT Clan
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alaka arkadaslar?
Bu bir font sorunu..
aha bende de var
1111...
üöç felan ç1k1yor..
Ancak küçük I ç1km1yor..
bazi zamanlar sans eseri ç1k1yor..
Normalde çikmiyor..
Normal türkçe harflere yazmaya alistigimdan da, bu tip I sorunlari çikabiliyor..

Hiç düsünmeden birine bagirabiliyorsunuz..

Aha sizi suraya alalim da, bu kadar bilgiliyseniz bu font sorununu da halledin:

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=69416

said:
Holyman, 04 Nisan 2004 22:48 tarihinde demiş ki:
Sorunu olan insan adam gibi sorununu yazsa böyle cevap gelmez heralde.

said:
Durlag, 04 Nisan 2004 22:52 tarihinde demiş ki:
BAgggio +1 kardesim en sinir olduum istir su is ya ne anlama geliosa kendilerini farklı gostermek icin deilmi b@b of k3nks ?

abi nasil yazılarım baksana i 1 e 3 fln sekilli oluyo kızlar bana hasta...K1R@L1M

said:
Baggio, 04 Nisan 2004 22:53 tarihinde demiş ki:
Yardim isterken terbiyesizlik, hazircilik, ukalalik vb yapanlarla hic isim olmaz, diger kesim zaten yardimlarimdan oldukca memnundur, UO Emu bolumune gelirsen agirlariz yani.

'Karizma' oldugunu zannederek @, 1, L, $ gibi harflerle yazan insanlara da ayrica gicigim. Adam ç yazmis, sonra gidip I yerine 1 yaziyor, ya sabir..
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol Evolution
baggio gibi insanlar kendini bisey sanan zavallı insanlar.ben bu sorunu en yalın halde nasıl anlatıyım.eziklik yapmayın.Yani sen kimsin ki benle dalga geçiyorsun.Yok Caps Lock'u aç yok şunu yap.Yardım etmezsen etme.Ama aptal aptal konuşma.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_SnaKe_, 05 Nisan 2004 08:39 tarihinde demiş ki:
Sağol Evolution
baggio gibi insanlar kendini bisey sanan zavallı insanlar.ben bu sorunu en yalın halde nasıl anlatıyım.eziklik yapmayın.Yani sen kimsin ki benle dalga geçiyorsun.Yok Caps Lock'u aç yok şunu yap.Yardım etmezsen etme.Ama aptal aptal konuşma.
Kenderleme'nin bir yerlerde bir quote'u olacaktı ama bulamadım.
Böyle şerefsiz,zavallı insanlarız işte biz.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_SnaKe_, 04 Nisan 2004 21:42 tarihinde demiş ki:
sen kiminle dalga geçiyon.
sorunu çozemedim havalara girme

hani böyle pilav yerken taş çıkar ya, dişine gelip kıtırt eder miden kalkar.. aynen öyle hissettim bunu okuduğumda.[signature][hline]Everybody knows.. That's how it goes..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...