Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi torrent tracker

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Didem089 said:

Merhaba.
Foruma yeni Üye oldum ve bu başlık altında www.tvtorrents.com un bahsinin geçtiğini gördüm.Buna üye olabilmek için davet arıyorum.Aranızda davet kodu iletebilecek biriniz varsa rica ediyorum hatta yalvarıyorum davet PLS!
E-Mail: [email protected]

Didem089 said:

Didem089 said:

didemdal

Didem089 said:

dal

maykıl skofiyıld gibi çözerim valla abazaları.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

valla ben paylassam da ul dl nin yanina yaklasamiyor oran olarak, mecburum dolandiricilik yapmaya hehe..

valla tl 0.4'ün üstüne bir şey demiyor zaten. e o kadar da kendisi oluyor bende. 15 gün olmuş üye olalı 82.41gb dl/44.75gb ul var, ratio 0.543. tıngır mıngır ilerliyoruz =p
Sosyal ağlarda paylaş

Artık sizlere ne demeli tahmin etmek zor değil.Neyi yanlış yaptım.Fake olan nedir?Facebook alakası nerde? Sadece bir davet kodu istedim biraz da yardım adı geçen siteyle ilgili.Bırakın yönlendirme bi yana dursun ağzı olna konuşmuş ama boşa.Hatam neydi e.mail adresimin mesaj içerisinde geçmesi mi?Tamam o zaman hiçbir şahsi irtibat göstermeksizin mi sorsaydım 'bana tvtorrent.com için davet gönderecek varmı?'Eğer böyle biri varsa benimle nasıl irtibata geçecek? Ayrıca Facebook denen XXXXXXXX sitede kayıtlı olmak varlığımı ve gerçekliğimi ıspatlamak için bir yol mu? Yok orada kaydım felan.Evde internet bağlantım yok ve zaten onlarca yerde kayıtlı, üyeyim.1-2 günde bir 1-2 saatliğine cafeden internete giriyorum.Allah aşkına bu süre içinde yenibiriş,kariyer,hotmail,tercümanlar, biraz msn, biraz araştırma anca yetiştiriyorum.İlettişim irtibat meraklısıda değilim.Bunlara rağmen facebooka üye olmalımıyım???
Yanlış yaptığsam yol gşstermek ikaz uyarı nerde.Hemen kafanıza göre insan banlamak ne demek oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum valla siteye girmeye çalıştım olmadı.mecburan yeni bir hesap oluşturdum.
Bahsettiğim konuda nasıl yardım alabilirim söylermisin.zaten biraz asabiyim yeniden bir yanlış yaptığım iddia edklipte banlanırsam gerçekten sinir krizi geçirecem.şu an yazarken zaten ellerim titriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

torrentleech'e üye olan var mı?

bir de ratio'lu sitelerde en iyi upload sistemi nedir?

şöyle ki, işime yarayan dosyalarda download'ı köklemek için üye olmak istiyorum bu sitelere.
ama adam diyor ki, "ratio'nu 2 üstünde tutman lazım". Bu demek oluyor ki ortalama upload'ın 20kb/sn ise, maximum download'ı 10kb/sn tutman gerekiyor.
E iyi güzel de ne anladım bu işten ben. Private olmayan trackerlar ile çok daha hızlı indirme imkanım oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

TL'ye üyeyim,

ratio sistemi şöyle çalışıyor, eski bir dosyada kaynak bulmak zor oluyor ancak onu TL gibi bir siteden çekiyorsan her türlü dosyada kaynak her zaman oluyor.
açık sitelerden yeni çıkan dizileri vs indirebilirsin en rahatından

ratio için de şöyle yapmak lazımdır,
atıyorum lost'un yeni bölümü çıktı, üyelik gerektirmeyen siteden TL dekinin aynısını indiriyorsun
sonra download bitince listeden kaldırıyorsun,
TL den tracker'ı indirip dosyayı kaydetme şeysine dosyanın kayıtlı olduğu klasörü gösteriyorsun.
hem diziyi hemen izlemiş oluyorsun hem de download yapmadan direkt uploadla ratio kasmış oluyorsun (:
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
torrent'den aradığınız şeylerin çoğunu bulup indirmek güzel fakat bazen çok alakasız şeylerde çıkabiliyor. warezbb yada projectw'den rapidshare aracılığıyla indiriyorum, çok rahat oluyor. tabi torrent'de ücret ödeme durumu yok ama iyi bir hız alabilmek için seed ratio önemli..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...