Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi torrent tracker

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Pluton said:
necmi said:
peki buradan sorayım evde dl yapsam işyerimde ul yapsam sorun yaşarmıyım
yani tek üyelikle yapılabilinirmi bu olay

öyle direk ul yapamıyosun diye biliyorum önce indirmen lazım. İşyerinde bişeyi indirirsin küçük boyutlu ordan ul yaparsan olur.

ya işyerimden biraz flim indiririm o sorun değil
benim merak ettiğim olay tek üyeliği evde ve işte kullanılabilirmi
Sosyal ağlarda paylaş

Fortuna said:
Disappear said:
vay vay vaaay. kac senedir torrent kullaniyorum daha bu ay ilk defa seedbox olayina giristim, 15$ a server kiraladim kendime.

sonuc:

Bu seedbox olayı nasıl oluyor ya biraz arattım ama hiç referans olmayınca... Nerden nasıl ayarladın bi detaylı anlat pls :)

Disappear,

SeedBox'ı ortak kullanıyorsunuz sanırım ?

SeedBox hakkında geniş bilgiyi burada bulabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

necmi said:
Pluton said:
necmi said:
peki buradan sorayım evde dl yapsam işyerimde ul yapsam sorun yaşarmıyım
yani tek üyelikle yapılabilinirmi bu olay

öyle direk ul yapamıyosun diye biliyorum önce indirmen lazım. İşyerinde bişeyi indirirsin küçük boyutlu ordan ul yaparsan olur.

ya işyerimden biraz flim indiririm o sorun değil
benim merak ettiğim olay tek üyeliği evde ve işte kullanılabilirmi

Bunun için bi Tracker'ın forumuna topic aç yada admine e-mail at derim ben.Bide FAQ'a bak bazının FAQ'da yazıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
@ Disappear

ss ağır fail.

neden agir fail anlayamadim ?
seedbox private degil evet, makinayi baska userlarda kullaniyo ama 15$ a bulabilecegin en iyi hizmet. diger seedbox siteleri 30 kusur dolara shared satiyo. bunun tek kotu yani 15gb disk space vermesi.gecelerce bilgisayari acik birakip 100kb/s ile kasacagima bi ayda 400 500gb upload yapip bir ayda, bir sene daha dokunmam ratio ya.
Sosyal ağlarda paylaş

soulberry said:
torrent'e para vermem. bedava üyeliği olan bi torrent sitesi var mı? arşivi de güzel olsun. yeniyim torrent konusuna ondan soruyorum.

Ya zaten hepsi bedava, torrentte harcayabileceğin tek para upload satın almak (Normalde kendin upload etmek yerine) ki bence akıl karı iş değil,seedbox alırsın 10 katını kendin kasarsın.Hatta benim gibi açık tutarsın hiçbirine bulaşmazsın.Free torrentleri olan(Download'ın ratio hesabında yazılmadığı) trackerlar kullanırsın.

Özellikle Tv.Torrents.Ro öenriyorum, en iyi Tv trackerlardan, üye alımını bilmiyorum,gir siteye bak bi.Bide bu site Free Torrentleri ile tam düşük upload hızı olan benim gibi 1k kullanıcıları için yapılmış.Dediğim gibi 1 numaradır.Prison Break'ın en yeni bölümünde şuan 640x480 532, HD'sinde 407 seeder var.

HD-Bits.Ro var buda film için olan ihtiyacını karşılayacaktır.Tabii ki adından anlayacağın gibi Hi-Def.Burda da free torrentler var örneğin sorabilirsin nasıl inidiricem ben bu filmi 8gb Bluray diye,sadece ul'si yazılır ratio bile kasarsın.TvT'nin film versiyonu gibi.

Daha bir ordu üye olduğum yer var ama en çok kullandıklarım bu 2'si

Bide BitSoup var oda çok güzel ama büyük boyutlu dosyalarda ratio derdin olabilir (Malum TR'deyiz),ben burayı sadece program için falan kullanıyorum ama herşey mevcut burda.
Sosyal ağlarda paylaş

tvtorrents.ro ve turktorrentte fake upload yaptım deli ratiom var müthiş downloadım var.

İlk kez bu kadar rahat download yapabiliyorum.HDD küçük olduğundan ratio tutamıyordum.Kusura bakmasınlar artık.

HD film için torrent arıyorum hdbits var çok sağlamda üyelik kapalı.

Ben
Arenabg (film)
Demonoid (bulamadığım film ve diğer ıvır zıvır)
Tvtorrents.ro (dizi )
turktorrent.biz (türkçe herşey)

hepsi yetiyor bana.Ama hd ye merak saldım bu aralar iyi bi tracker bulmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu tvtorrents.ro da acc vardi , tatile gidecektim net olmucak uzun sure diye abandim somurdum atildim bilerek ,keşke fake deneseymişim. (monk 4-5-6 aramamım sebebi , ilk 1-2-3 ü ordan çekip atılmıştım hehe gerisi kaldı)

Divxplanette kaliteli trackerlarda üyelik açılınca başlık var oraya yazıyor insanlar , burda da aslında üyelik açılınca yazılsa güzel olur, orayı pek takip etmiyorum çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

chesterfield said:
rahatsiz said:
hd icin: http://www.hd-torrents.org

tabi ratio yuzunden adsl ile zor oluyor baya. ama altinli filmler filan var. kac gundur oscar packleri indiriyorum mesala. harika.

saglammis bu site, tesekkurler.

evet bu güzelmiş. james bond pack, oscar pack vs indiriyorum hem de ratio kasıyorum yeni filmler için. hızı da iyi sayılır tr şartlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...