Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GAZMANI UNUTMA UNUTTURMA

Cantona

Öne çıkan mesajlar

ohh, neyse ki bu adamların komedi artık komik gelmiyo insanlara. bu bir, levent kırca iki. levent kırca en son bi şekilde sansüre uğradığını, hiç bi kanalın projelerini istemediğinden yakınıyodu. hatta başbakanın eşine bile gitmiş, o da "böyle bişey olamaz" falan demiş. kimse demiyo mu sana gülen çocuklar büyüdü, senden de yalvaç uraldan da tiksiniyolar diye. gerçi yalvaç ural ı çocukken de sevmezdim lan ben.
Sosyal ağlarda paylaş

hamdi alkan rezil ya. ancak cocukken guldurebiliyodu iste yoksa komiklik konusunda hic usta bi adam değil yani. levent kırca apayrı. olacak o kadar'ın coook eski zamanlarında 90'larda yani superdi. deli makbule, darbukator bayram zamanlarında. levent kırca'ya gulmuyorum diyosanız buyuk ihtimalle o zamanki programları izlememissinizdir. son cekilen programlarda hicbi komiklik yoktu cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

levent kırca belki o zamanlar komik geliyodu gülüyoduk bi şekilde.ama olacak o kadardan daha iyisi yoktu.şimdi levent kırca sinir bi herif.uyuz oluyorum

hamdi alkan kendini camdan atsın pls.bi adam bu kadar itici ve komiklikten uzak olamaz

arka sıradakiler dizi bile onun için bi başarı yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...