Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage ( Meyç ) Kasmak

Pakize

Öne çıkan mesajlar

hızlı level kasmak istiyosan frost kasmak ZORUNDASIN.en hızlısı o çünkü.oturup burda mage oynadık oynamadık muhabbetine de girmeyin boşuna bi gangrene kıyas falan oynamadınız gerçekten.adam oyunun ilk gününden beri mage oynuyor yanlış bilmiyosam.ben de 3. mage imi oynuyorum hepsinde de frost kastım.fire da mana bitmiyo diyene de LOL diyorum.anca gidip de her levelda her instance ı yapıp levelının en iyi itemlarını alırsan belki,öyle ki bu türlü de hızlı kasma diye bi olay yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Geleneksel 168. Paticik World of Warcraft bölümü "Mage kasarken yardım, hangi talent" başlığına hoşgeldiniz.

Etkinlik Programı:

Başlığın anlam ve önemi - İlk Post

Frost Spec Tavsiye edenler - 2. ile 15. Post arası

Fire Talent Tavsiyeleri - 16. ile 30. Post arası

Frost mu daha iyi Fire mı konulu Panel - 3. ile 6. sayfa arası

"Oynamayı öğren de gel ben 3 kere mage kastım" isimli tiyatro - 7. sayfa

Fost vs. Fire boğa güreşi - Kilitlenmeden önceki son sayfa.

Tüm katılımcılara hoşgeldin diyor, etkinliklerimizze devam ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
hızlı level kasmak istiyosan frost kasmak ZORUNDASIN.en hızlısı o çünkü.oturup burda mage oynadık oynamadık muhabbetine de girmeyin boşuna bi gangrene kıyas falan oynamadınız gerçekten.adam oyunun ilk gününden beri mage oynuyor yanlış bilmiyosam.ben de 3. mage imi oynuyorum hepsinde de frost kastım.fire da mana bitmiyo diyene de LOL diyorum.anca gidip de her levelda her instance ı yapıp levelının en iyi itemlarını alırsan belki,öyle ki bu türlü de hızlı kasma diye bi olay yok.

Orly?
:D
Sosyal ağlarda paylaş

Frost %15 sansla freeze yapiyo. Fire da %10 sansla stun ediyo. Ben lvl kasarken her 2 mobbdan biri stun oluyodu ve extra 1 fireball spamliyodum. mobb yanima yaklasamadan ölüyodu. Alin biraz da burdan yiyin.

edit:lorrotar da amma yaglamis hani lol. Nedir patiye wotlk beta key geldi de en fazla yag cekene mi dagitiyo modlar.

Düsük mana farkiyla daha cok damage yapan bir build varken neden defansif bi build ile level aksayim ki. Sacma.

10 mobbda degil de 8 mobbda bir su icerim 4-5 tane fazladan büyüye sahip olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage sabır işidir. Bol bol bekleyerek geçer zamanın. Hani daha hızlı level atlamak, xp almak falan söz konusu değildir. Evet hızlı mob kesersin. Ama diğer classlardan daha çok regen olmayı beklersin.

Hiçbir şekilde daha hızlı değildir mage.

Frost un hızlı olması konusu ise 160 gün played time ı olan ben için gülünç bişi. Shatter, elemental, frostbite falan bile senin daha hızlı kasmanı garantileyemez.

Hız istiyorsan fire. Blizz hemen hemen her class a dps ve dayanıklılık üzerine talent agacı koymuş. Bunlara da yardımcı olsun diye ekstradan bir talent agacı da koymuş. Mage de dayanıklılık frosttur, dps firedır, yardımcı ağaç da arcanedir. Bunu 70 olduğunda daha rahat anlıyorsun zaten.

Şimdi ''en hızlı nasıl kasılır''a gelirsek fire tabii ki tartışmasız (ki gerçekten bunu tartışmak gülünç bir durumdur) diğer ağaçları geçer. Kimse geçipte pyro spamla demiyor. 2 fireball + fireblast + scorch ile neredeyse her mob kesiliyor.

2 Frostbolt + cone of cold + fireblast + scorch la da kesebilirsin diyen çıkabilir. Ama şunu da belirteyim ki Cone of cold un range i kısa ve ping dolayısıyla coc veya dragon's breath gibi skiller vurmayabiliyor. Ayrıca mobdan damage yeme olasılığı da cabası.

Ben nasıl kastım? Fire ile 60 oldum. Frosta sadece mc için geçtim. Sonrasında Arcane + Fire a geçtim. Gear kötü olduğu için BWL, AQ40, Naxx gibi zindanlarda Arc+Fire geçirdim. TBC çıktı. Arc+Fire talenti ile tüm elite questleri kendim yaptim. Tabii birden fazla elite öldürmem istenen questlerde 3 dakikada bir mob kestim ama yine de rahatça 1 günde 1 level atlayarak (ki bu şöyleki oyun başına oturuyor level atlamadan kalkmayıp, level sonrasıda o gün oyuna girmeyerek) 10 günde 70 oldum.

Şimdi AoE konusuna gelelim. AoE de frost ezer diyenlerin Flamestrike ın gücünü görmemiş olması muhtemeldir. Evet moblardan fazla damage yiyeceğin gerçeği bulunur. Ama frostnova + flamestrike + blastwavele de rahatça toplu gruplar kesilir ki cone of cold da frost talenti ile gelen büyü değildir, o büyüler yetmezse cocun da yardımı alınabilir. Ama arcane + fire dan outland öncesi böyle bir performans beklemen doğru olmaz.

Ki hala pvp için frosta döndüğümde farmdan köşe bucak kaçarım.

Yani profesyonel bir magein tavsiyesi firedır.
Sosyal ağlarda paylaş

Thaumiel said:

2 Frostbolt + cone of cold + fireblast + scorch la da kesebilirsin diyen çıkabilir.

Tartışmaya katılmamaya kararlıyım ama şunu bilinde en azından ona göre okuyalım postları. frost kasarken asla bak tekrar yazıyorum ASLA cone of cold + fireblast + scorch kullanılmaz tekrar yazayım KULLANILMAZ. Frostu denerken eğer böyle bir taktikle mob kesiyorsanız

Marveloth said:

10 mobbda degil de 8 mobbda bir su icerim 4-5 tane fazladan büyüye sahip olurum.

böyle bir düşünceniz olması çok normaldir. Frost kasarken sadece SADECE frostbolt atılır, ilk 50 levelda attığınız frostnowa sayısı bile 10dur 20dir ama 150 değildir. Zaten frostun inanılmaz uzun süre mob kesmesinin altında da bu yatar. Frostbolt spam.

Frostbolt spam çokmu sıkıcı, o zaman firede size 2 fireball + fireblast + scorch'la kasmada bol eğlenceler diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Eklemek de yarar var. ''diyen çıkabilir'' demek bunu benim değil diyen birisinin çıkabileceğini söylemektir. Ben de frostta sadece frostbolt atıldığını biliyorum (Fireblastı olaya dahil etmenin anlamı yok tabii ki. Her talentte kullanılan bir büyüdür fireblast). Ki bu sana fireball damageini veremez. Bu gerçek bile fire ın hız konusunda frosttan üstün olduğunun kanıtıdır.

Ve evet 1 e konulmuş fireball, 2 ye konulmuş fireblast kullanmak için 1 ve 2 tuşlarına basmak çok zor sadece 1 tuşunu spamlamaktan. Ki F tuşu gibi bir tuşa alınmış bir fireblastın (crit şansı arttırılmış fireblast tabii ki) tuşuna basmaksa çok daha zor (evet assist olayını ortadan kaldırdım, mutluyum). Offf nasıl düşünemedim ben bunu ya =(((((((888sekiz. Ve çok pardon 1.5 saniyelik crit şansı arttırılmış scorch u 3 tuşuna koyup 3 e bastığımız için.

Tartışmanızın çıkış noktaları bile anlamsız. Sadece frostbolt spamlıyorum ne demek? Frostbolt un senin fireball damageini gördükten sonra karşısında düğme ilikleyip ''SAYGILAR ABI'' demesi fire ın gücünün bir kanıtıdır.

%15 frostbite şansına tutunup fire a yüz çevirmek komik. Sırf frostbolt spamlamanın da firedan hızlı olacağını düşünmek daha komik. Başarılar sana. Hem oyun hayatında hem realde.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbolt (Rank 7) (227+247)/2/2,5 = 95 dps düz vuruşu ile.
Fireball (Rank 7) (255+335)/2/3 = 98 dps düz vuruşu ile.

Offff dps farkına bak, allah allah.

Ortalama yarım saatlik fark sonunda level 38-39 level magein gördüğü ortalama crit şansı %14-%15. Frost mage'in aynı sürede gördüğü crit şansı %25-26. Level 40'dan sonra puchback kavramının frostmage işin bittiği ve dps'inde oluşacak doğal artış ile, Level 50den sonra gelen water elementalin dps'e katkısını falan es geçiyoruz. En yalın halinde bile frost fire karşısında dps'de ezilmiyor.

Mana hesabı yapmayı gerekli görmüyorum burda, oturur ağlarsınız falan allah korusun.

Ps: bu son mesajımdır, daha öncede yazdım. Gerçekler falan umurunuzda değil, Herşeyden önce karşınızdakinin yazdığı mesajları okumuyorsunuz, olaya matematik olarak değil fanatiklik olarak bakıyorsunuz. Kafanızda bir hayal dünyası var fire dps'te frosta 5 kat fark atıyor sanıyorsunuz. Olayı resmen FB-GS tartışması kadar anlamsız hale getiriyorsunuz. Aslında herşey ama HERŞEY matematikle ispatlanabiliyor bu oyunda. Oturup hesap yapmak yerine içgüdülerinize güveniyorsunuz. Zaten aynı iç güdüler yüzünden her sene dünya tavla şampiyonasında elimize veriyor tüm dünya hakları. Biz tavlayı bile şans oyunu sanıyoruz. WoW'unuda şans oyunu sanmamız normal.

Edit: yada dur manayıda koymuş olayım eksik kalmasın post
Frostbolt (Rank 7) (227+247)/2/2,5/160 = 0.59 dps per mana
Fireball (Rank 7) ((255+335)/2+20)/3/220 = 0.48 dps per mana

Üstelik burda gene düz damage'ler dikkate alınmıştır, frostun fazladan critleri şuan görünen%23 farkı dahada açar. Yani en kötü ihtimalle frost fire'a %23 hız farkı atar, ki mükemmel ortamda bu rakam %30 rahat rahat geçicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Fire başla, fire devam et, fire bitir.

outlandse çıkana kadar +spirit ve +spelldmg stackle
outlandse çıkınca +spirit + spelldmg ve +3% spell hit buldukçada +spell crit topla (zaten fazla seçim şansı sunmayacak sana outlands)

Mananı düzgün kullan, mana gem lerini cd dolduğu gibi patlat, 30% da evocation kullan ve ne kadar çekici gelsede overkill yapma. Scorch diye bir skillin var sev onu.

Hala mana sıkıntısı çeken varsa adres versin. Gelip oynarken izleyecem çünkü ya dümdüz yalan söylüyorlar yada oynamayı bilmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:
Mobu daha hızlı kesince daha hızlı kastığını zanneden adamlar var çok iyi.
En fazla o vuruyo diye pyroblast spamlersin raidde de.

lol bızım guılde eskıden pala bozması bi ark vardı pekde cakmazdı neyse bu palayı sattı mage almıs fln karambolde raıdde adama adam lazım. gruul denemelerıyız yapıoruz baya oldu. kastırıorum gruula, fb filn bı de baktım habıre pyrolar ucusuo havada. allah allah dıom donup bakıom bızım cocuklar pyro atmaz bı baktım bızım akıllı pyro spamlıo ama 6sn cast mahuuhauh
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam hadi matematiğine birşeyler daha ekleyelim kankut. Dotlar (ignite da dahil), fireball un cast süresi dolayısıyla etkilendiği spelldamage, fireblastın ve scorchun etkilendiği talent criti, scorchun etkilediği fireball...

Sen tutupta AA BAK RANKLAR BÖYLE DIYOR dersen alnını karışlarlar. Thottbot dan rank bakıp da gelme. Matematik kullanacaksan da basit denklemlere girme. Basit denklemlerin oyunu değil. Basit denklem arıyorsan git mayın oyna. 4 sayısının etrafında 4 mayın vardır. Basit bir denklem.

Edit: Eksiklik...

Edit-2: Ha hala fire ı da fireball spamlamak sanıyorsanız zaten yaptığımız tartışmaların hiçbirini gerçekleşmemiş sayalım. Değmemiştir çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Matematik hesabı filan ne alaka ya. Bırakın adam denesin 2 tree'yi de ona göre zevk aldığı spec'i oynasın. Herkes oyundan zevk almaya çalışıyor. Sonuçta bu moblar 2 fireball la yada 3 frostbolt la ölecekler. Harbi gereksiz tartışma içerisine giriyorsunuz. Bırakın hangisinden zevk alıyorsa onu oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaz güzelim, oturup hesapla koy buraya görelim bakalım neymiş ne değilmiş.

Ya harbiden zorla yazı yazdırıyorsunuz, Sanki firelar talen veriyorda frostlar talentsiz oynuyormuş gibi burda talentleri yazıyorsunuz çok komik oluyor ama ya harbiden çok komik oluyor.

38 level bir Fire mage'de söylediğin talentler varsa, aynı leveldaki frost magedede %3 hit, -%15 mana reduce (ki bunu yukardaki mana hesabına koymadım, onuda koysam burda salya sükük olurdunuz), %100 crit damage, Ivy veins, +%6 damage, ve shater var ama onlarıda koymuyoruz hesaba. Ki leveling anlamında gerek mana, gerek crit şansı, gerek koruma, gerek dps (water elemantel yeter) olarak frost talentleri çok daha fazla güç katar fire'a göre.

Fire'ın en büyük 2 gücü olan molten fury ve daha fazla bonus damage leveling sırasında kullanışsızdır. Sonuçta level 38 mage'de toplasan 30, level 50 mage'de 100 spell damage vardır, fire bunun %100'ünü alır frost %86'sını alır.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonra okumuyorsunuz diyince kızıyorsunuz.

FreEmoon said:
Frostbolt (Rank 7) (227+247)/2/2,5 = 95 dps düz vuruşu ile.
Fireball (Rank 7) (255+335)/2/3 = 98 dps düz vuruşu ile.

Dps'ler ortada (tüm talentlerden gelen bonusları yok saysak bile durum bu) yani fire 10 saniyede kesiyorsa frost 10.5 saniyede kesiyor aynı mobu. Talentlerde işin içine girince frostbite+shater yada frostnowa+shater fire'ı kötü bozuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden o olayın detayı nedir? Ben onu yaklaşık 1 senedir yaşıyorum %9 hit var gearda, %3 talentten geliyor ama hiç miss görmüyorum. Her bossta %100 hitle oynuyorum. Zaten frostta kısmi resistte yok kafadan 0 resist ile raid bitiriyorum paso.

Bu konuda bildiğin kaynak varmı ya, acayip merak ettiğim bir konu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet frostbolt spamlayan bir frostun verdiği talentler. Senin koyduğun ranklarda tabii level 38 bir mage oluyor bu. Talentleri dağıt.

Şunu göreceksin ki frostun tek yapabildiği 3 dakikada bir 2 mobu icy veins ile daha hızlı kesebilmek.

Fire da ise verilen crit talentleri, verilen damage arttıran talentler kesinlikle tartışmasız frostbolt a ''Hadi güzelim, hadi bebişim git kumdan kale yap'' der nitelikte.

Tekrar ediyorum. Sadece frostbolt kullanan bir frostmagein scorch, fireblast ve fireball kullanan ve bunların dpsi moltenfury, critical mass gibi talentlerle güçlenmesi gibi etkenleri matematiğine katmazsan gülünç olur. Ki interruptı egale edebilite sağlayan (çoğu alanda 2 tane mobu, hatta 3 mobu çekebiliten yüksektir oyun içinde) burning soul ve ''Manam yetmiyor tohtur bey'' diyenler içinde master of elements gibi talentlerle sadece frostbolt kullanan ve frostboltu etkileyen 2 tane talentciğin (icy veinsin 3 dakikada bir 2 mobu hızla kesmesi hoş bir özellik olsada fire ın dpsine yaklaştıramıyor).

Ayrıca ice shardsın verdiği crit damage i fireball critinde gelen ignite + rank dotu ile bonus crit damage açığını az da olsa kapatıyor.

Shatter diyorsun. Frostnova kullanmıyorum frostbolt kullanıyorum diyorsun. O halde önce bi %15 frostbite şansının tutmasını beklemeli.

Critical mass ile gelen %6 crit şans, fireblast ve scorch a gelen extra %4 crit ile de fireblast (ki ignite ı hala aklımızda tutalım)'ın yargılaması... Ki bu magein intellectinin sağladığı bir crit %6-%7lik bir crit şansda olacak. Bence %15 frostbite şansı yerine ignitelı damage ile %12-13 lük bir crit şansını yeğler herkes. Ki biliyorsun yani %50 crit şansında da tutturamama olasılığın var.

Fire Power talenti ile gelen de %8 damagei söylemem ve bunu frostbolt a gelen %6 damage ile karşılaştırmam zaten gereksiz. Hani sayılardan anlıyormuşsun. Bildiğim kadarı ile 8>6 idi.

Hit şansına gelelim. O levelde biri gelipte ''Ya ben Illidan a atıyorum atıyorum büyü resist geliyor'' demez. Level kasarken gelen resist sayısı mayın oyununda 8 sayısının çıkması ile doğru orantılı (Matematiksel konuşayım belki aramızda birbirimizi anlayabildiğimiz bi bağ oluşur).

Bence tartışmak bile gereksiz. Sonuçta ilerki talentlerde frostbolt daha çok etkileniyor talentlerden. Peki biz bu raidlerde neden fire ız? Lütfen açıkla? Boss u daha hızlı kesmez miyiz? Neden frost olarak Brutallusa girmiyoruz. Hani dpsimiz çok yüksek olur ya o bakımdan.

Soruma genel mageler adına cevap vereyim. ÇÜNKÜ FROSTUN DPSI FIRE DAN AZ! Her levelda az, her talent ağaçlarında az, her ortamda az*. Bana gelip de yok fireda ölerek zaman kaybediyorsun gibi laflar etseydin hani ''Evet frost ölmüyor, çok dayanıklı. Aslanlar gibi tanklıyor. Fire kek. Gelen geçen yargılıyor'' derdim. Ama dpsi de yüksek derseniz komik olur.

(Kusura bakma uyumadım, üşengeçim. Sana matematiksel hesaplar yapamayacam. Zaten pek de hesap yapmaya gerek yok. Mantık bile anlatıyor herşeyi.)

Edit*: Her ortamda az diye bir laf etmişim. Yanlış. Onyxia ve MC ya da Illidan da tabii ki ezilir fire.
Sosyal ağlarda paylaş

Leveling süreci içinde Fire/Frost DPS hesaplamasını bir anlatsanıza, neyinize yarıyor?

100 DPS yapıyorsun Firela, Frost ile 90, ne farketti?

Leveling sürecinden bahsediyoruz, 50% Shatter Crit şansı, 15% Frostbite Freeze şansı, 100% Crit Damage Bonusu, 3 dakika da bir 20% daha hızlı cast etme şansı, ekstra 3% hit şansını falan göz ardı ediyorsunuz gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala bir hesap göremedik. Hala sadece fire talenlerinden bahsedip, hala içgüdüsel olarak atıyorsun kafadan. Evet atıyorsun, çünkü ben yukarda hesap koyuyorum ve görüyoruz arada dps farkı yok. Madem benimki yanlış sende hesap koy görelim nasıl bir dps farkı varmış. Hesap koyamıyorsun, çünkü oturup hesaplıyorsun hesaplıyorsun fire önde çıkamıyor bir türlü.

Neden fire olarak raid yapıyorsunuz? çünkü fire ile oynamayı seviyorusnuz biz fire ile raid yapmıyoruz, frost ile yapıyoruz. Niye brutalusta frost mage yok. Çünkü water eleantelın dpse katkısı yeni 70 olan bir magede %35 civarında iken, bu sunwell seviyesine gelmiş bir magede itemlerle scale olmadığı için %6'ya kadar düşüyorda o sebeple brutalusta firesınız. Frost SSC-TK'da full önde oluyor. BT'den ve Hijaldan 12-13 tane item alana kadar frost hala fireın gerisine düşmüyor. Eğer blizzard WoLK ile aklına gelen water elemantelın itemlerle scale olma olayını TBC'de yapmayı akıl etseydi brutalustada frost görürdünüz.

Sonuçta water elemental frost dps'in temeli olan birşey. 9 dakikalık combatta 4.5 dakika sizle savaşıyor hayvan. Onun dps'i sizin itemlerle scale olmassa elbette belli bir item seviyesinden sonra toplam dps'nize katkısı çok geride kalır
Sosyal ağlarda paylaş

Free sana zaten laf etmeye değmeyeceğini anladım. Yani tutartsızlığın gözler önünde. ''Ben hesap yaptım'' olayında ise hesabındaki eksikleri gözler önüne de serdim. Talentler ile de hesapsız kitapsız sayılar ile de ağacını ezdim. Karazhan gibi yeni 70 olmuş kişilerin mekanında da frost ezer elementalle fire ı gibi iddialara geliyorsan ki hatırlatayım 10 dakikalık fightlarda %8-10 hatta %2-3 gibi rakamlar bile daha etkili oluyor ve bunun yanında o leveldeki bir fire magein 700-800 spell damageten aldığı bonus damagein frostbolta göre daha etkili olması, ayrıca level70 de icy veins gibi talentleri fireın da kullanabilmesi gibi etkenlerle fire ın mage de dps için olan talent oldugunu gözler önüne seriyor. Ha levelingi geçtim senin bunu ileriye dönük olarak düşünmen ise senin mageden hiçbişi anlamadığının göstergesi. OKOK KANKUT TAKIL SEN.

Bahsettiğimiz şeyler zaten level38 bir mage için geçerli gangren. Leveling süreci içindeki bir mage yani. Tartıştığımız yer o. Ki frostbolt spamdan ibaret olan frost şeklindeki levelingin fire tarafından ezilişini kabul etmemek garip geliyor.

21 saniyelik nova cdsi, shatterin %50 şansının tutmayabilitesi, %15 şanslı frostbiteın getirisi, fire talent ve büyülerinin getirisi yanında devede kulak kalıyor. Hani hesaplama yapıldı. Ama o hesaplamanın sadece sayılara göz atarak bile gereksiz olduğu gözler önünde.

Ki hani mana gibi sorunlar şeklindeki etkenleri göz önüne alarak pyroblast + blastwave e vermedim talent ağacımda level38lik bir karakter için.

Ha şimdi size bunları sırf fire karakter açmış, 60 yapmış, sonra 70 yapmış bir adam değil, 1000lerce gold u talent sıfırlamaya gitmiş bir kişi söylüyor. Level40 da talentlarim 50 ile resetleniyordu. Level60 da 3 ay at için ağlamış ama yine de haftada bir talent resetlemiş bir kişi konuşuyor. Ben genelin okuduklarından çok benim tecrübelerimden söylüyorum bunları. (Ha şimdi e bre kardeşim okuyupta yapamadın mı talentleri o kadar harcadın diye gelen olabilir ama ben kendim için en iyi kombinasyonu çıkarmak için çabalıyordum o dönemde.)

Tecrübelerim de bana diyor ki fire ile kasmak frost ile kasmaktan hem daha hızlı hem daha eğlenceli. Hızını da geçtim ego tatmin yapmak isteyen ''EHEHEHEHEH YARGILADIM'' diye oynamak isteyen kişiler için de daha uygun bir talenttir. Frost ise basitçe 3-4 mob üstüne çekildiğinde ''HAHA ÖLÜR MÜYÜM LAN BEN? ÖLÜMSÜZÜM BEN'' gibisinden bir ego tatmin sağlar. Ama yargılama noktasına gelemez.

Hızı ile de, eğlencesi ile de fire leveling de daha üstündür. Ha ben ego tatmini bir üst noktaya taşımış Arcane + Fire kasmıştım level70 e kadar. Ama bu dönemde bile defalarca talent res atmadım değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...