Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emo Fotoğrafları vol.2

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

haha noldu şimdi ya nedir bu tepkinin sebebi? bazen böle ayar veresiniz geliyor gerekli gereksiz habire ayar vermeye çalışıosunuz zaten bi başlıktaki 2. post eğer ayarsa, geri kalanda ayar oluyo istisnasız bilimsel gerçektir bu.

kansermiş. sizde bazen insanlardan soğutuyosunuz insanı.

ayrıca fotoyu ben çektim paylaşmak istedim
Sosyal ağlarda paylaş

2000 başlarından beri 5 sene boyunca emolarla dalga geçtik, bitti. Artık komik değil. Garbage'da açılan her 3 topicten 1'inin "Ollololol emo" tadında olması, zaten bayatlamış olan bu mizahi yaklaşımını daha da bir çürütüyor, bilmem anlatabiliyor muyum.

Azıcık garbage'dan kafayı kaldırıp paticik.com bölümüne göz gezdirmiş olsaydın, bir sürü insanın senin şu an açtığın ve diğerlerinin daha önce açmış olduğu "garbage için bile fazla garbage" topicleri günlerdir eleştirip, çare aradıklarını bilir, böyle bir topic açmazdın. Ya aşırı safsın, yada sinir bozucu derecede vurdum duymaz.

Bu arada sana ayar vermek gibi bir tutkum varmış gibi bir tavır takınıyorsun, kendine iltifat ediyorsun. Yok öyle birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

sence ben bu başlığı emolarla dalga geçmek içinmi açtım? işte anlayışınızda sorunlar var, Emo fotolarıyla ilgili yaşanan problemlerde en çok sıkılanlardan biriydim çünkü hakkaten çivisini çıkarmışlardı ve eğer açıp okursan bana dediğin paticik.com 'daki sitem başlığını, ortaya koyduğum tepkiyi görebilirsin. bu başlığı o emo fotoları krizinin yarattığı gerginliği yumuşatmak için, belki bi kısmınızın yüzünü güldürmek için ve bunun gibi başlıklara tepki göstermek için açtım. anlayan anlar anlamayanda böyle ayarlara girer işte. ben yinede kızmıyorum sadece biraz üzülüyorum açıkçası çünkü şu siteye hepimiz aşağı yukarı aynı sebeplerden giriyoruz. gülmek için, gerginsek rahatlamak için falan. oyüzden gereksiz yere germeyin şu ortamı...
Sosyal ağlarda paylaş

Ne çelişkili adammışsın, hem o kadar sorunun farkında takılıp hem buraya böyle gereksiz, mizahtan uzak topic açıp şirinliğe vurmuşsun. Aslında topic çok kompleks, yetemedim ve ayara davrandım? Lütfen.

Artık ne komik ne enteresan bu topicler. "Suratınıza gülücükler saçmaktan başka hiçbir amacım yoktu." savunman kabahatinden büyük, yapma bence. Şimdi koş başka topiclerde QQ yap, albümde yaptın bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Ne çelişkili adammışsın, hem o kadar sorunun farkında takılıp hem buraya böyle gereksiz, mizahtan uzak topic açıp şirinliğe vurmuşsun. Aslında topic çok kompleks, yetemedim ve ayara davrandım? Lütfen.

Artık ne komik ne enteresan bu topicler. "Suratınıza gülücükler saçmaktan başka hiçbir amacım yoktu." savunman kabahatinden büyük, yapma bence. Şimdi koş başka topiclerde QQ yap, albümde yaptın bitti.

tamam güzel kardeşim nasıl düşünürsen düşün. isteyen eğlenir istemeyen eğlenmez. ben kasmıyorum siz kasmaya devam edin.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

önce sizi endoplasmik jel içerisindeki tüpümüzde bi hafta misafir ediyor, ardından atmosfere sokup sokup çıkarıyoruz. ani yüksek sıcaklık değişimleriyle sarsılan vücut, vücud-u fani den uzaklaşıp vücud-u mutlağa yakınlaşıyor. bu yakınlaşma esnasında gönlümüz sevgiyle doluyor, kasideler eşliğinde bütün haline geliyoruz. rahatlıyoruz...

eğleniyoruz hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...