Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"hic kacma yatircam nasilsa" olayi

di

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:
Ya aslında bu olay değil, sabaha karşı 70 olmama 20k kalmış, sinirlerim tepemde ve uykum var, nethermancer'ın teki peşime bi takıldı NS'deki etherium prisonların orda taa astormspire asansörün orda guardlar kesene kadar... Ben de meraktan kaçtım sırf nereye kadar gelir diye. Bariz bugdı bu tabii hehe

Onu kessen epik düşürecekti. Yani bana yaklaşık 2 yıldır hep öyle oluyorda :D. Böyle bırak taaa bilmem nerden beri kovalamayı, normal bir mobdan 10 metre fazla kovalasın durup kesiyorum artık. Ve dahada ilginci epik düşüyor iyimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
di said:
Julifton said:
E kolay yol varken nie zorluyosunki kendini?
Thats it!

Bu eklenti nedir ?

Resimdir en nihayetinde.

İçindekileri soruyosan şaayet:

Orc un elinde tuttuğunu diyosan odun. O yuvarlak içindekilerde senin gibi palidinler minik minik.

TBC öncesi Warrior Orc High Warlord armor elindekide Legendary Ragnarostan düşen 2h Mace... odun demiş adam ya.. önündekide yeşiller içinde bi paladin hoş hala çok görüyorum bubble + hs amcaları ama (ki ben 1 kez yapmış değilim.. yok yalan olmasın 1 kez yaptım Doom Lord Kazzak'ın yardımı ile orgrimmarda canlı bomba olmak için :D ) o addon ismini hatırlayamıyorumda 2.4.3 ile uyumlu olanı yok galiba artık onların..
Sosyal ağlarda paylaş

di said:
Yalnız ben bunu kurmadım. Kopyala yapıştır yaptım arkadaşın diskten. Yine de silebiliyor muyum ?

Bi arkadaş silemezsin dedi. Hatta kredi kartı ile para ödendiği için silinmiyormuş. Önce kartı iptal ettirmek lazımmış.

Bu benim için de geçerli mi ? Kurmadım çünkü ben. Sadece kopyaladım, bi de para ödedim.

Kart babamın şimdi, iptal ettirelim dersem kızar =(

lol :D
Sosyal ağlarda paylaş

Takip olayı tartışlıyor bayağadır. Bence mesafe limiti olsa güzel olur , o mesafe aşılınca animasyon bile kesilmeli.(ateş sönsün mesela =)

Çok da takıldığım bir konu değil gerçi.

Ben de level 70 rare bir ejderhamsıya dalmıştım netherstorm'da sanırım. Kesme şansım yoktu lakin frost mage'iz herkesi keseriz,yavaşlatırız vs moduna çok kaptırmıştım o aralar.

Yaratığa zarar verememiş olmam bir yana , yaratık benim hayalet halimi takip etmeye başladı. Cesede koşuyorum herif peşimde , sağa sola kaçıyorum takip ediyor. Doğal olarak da canlandığım anda headshot yapıyor ...

Eleman camp yapmıştı resmen.. Repair'e iyi para bayıldığımla kalmıştım.
Logout oldum sonunda , girdiğimde sıkılıp gitmişti..

Oluyor böyle şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Kakashi said:
Takip olayı tartışlıyor bayağadır. Bence mesafe limiti olsa güzel olur , o mesafe aşılınca animasyon bile kesilmeli.(ateş sönsün mesela =)

Çok da takıldığım bir konu değil gerçi.

Ben de level 70 rare bir ejderhamsıya dalmıştım netherstorm'da sanırım. Kesme şansım yoktu lakin frost mage'iz herkesi keseriz,yavaşlatırız vs moduna çok kaptırmıştım o aralar.

Yaratığa zarar verememiş olmam bir yana , yaratık benim hayalet halimi takip etmeye başladı. Cesede koşuyorum herif peşimde , sağa sola kaçıyorum takip ediyor. Doğal olarak da canlandığım anda headshot yapıyor ...

Eleman camp yaptı resmen. Logout olmuştum sonunda , girdiğimde sıkılıp gitmişti..

Oluyor böyle şeyler.

rapor etseydin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Torondor said:

TBC öncesi Warrior Orc High Warlord armor elindekide Legendary Ragnarostan düşen 2h Mace... odun demiş adam ya..

Ragnaros'dan düşen mace deil o kuzum craft o craft. Ayrıca evet odundur işte kodummu adamın kafasını patlatan cinsten.

Eklenti sözcüğünü resimi göremediğini düşünerekten yazmıştım aklıma addon olabileceği gelmemişti o anda =)

Son olarak ta her oyunda bu tip bug'lar mevcut mesela ultima online da : atarsın o ufak ateşli bi büyü vardı adı aklımda deil 10 tanesi kovalar hepsi birden kafanda patlar.

knight online da o fire bilmemneyi atarsın oda kovalar.

Wow da da aynı şey var imp fire bolt atar %280 le o bolt u alıp bütün nagrand'ı dolanırsın vb vb. Sonuçta peşinden gelen büyü zaten sana zarar vermiştir onun animasyonuna shield açman veya başka bir şey yapman pek birşey değiştirmez.

Addon'lara gelince birisi "Meta hud" diğeride "Natur enemy cast bar" olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:
10 saniye lag = 10000 ms lag ? iyi misiniz ?

10 saniye lag olur diyen yok ki?

lag oldugu için sen adamın cast ettiği büyünün sana çarptıgını görmüosun kaçmaya başlıosun ama aslında zaten büyü sana vurmuş oluo.

hummmm bunu oyun içinde göstermeden daha nasıl anlatabilirim bilmiorum gerçekten :S
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Ya aslında bu olay değil, sabaha karşı 70 olmama 20k kalmış, sinirlerim tepemde ve uykum var, nethermancer'ın teki peşime bi takıldı NS'deki etherium prisonların orda taa astormspire asansörün orda guardlar kesene kadar... Ben de meraktan kaçtım sırf nereye kadar gelir diye. Bariz bugdı bu tabii hehe

bi yerde okumuştum yine paticikti galiba. öyle çok kovalayan moblardan genelde epic item düşüo die.

ama hiçbiri beni o kadar kovalamadı ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...