Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"hic kacma yatircam nasilsa" olayi

di

Öne çıkan mesajlar

%280 bineğiniz ve bi paladininiz varsa crusader aura ile Thrallmarın üstünde o canonumtrak yaratıkların önünde durun yada ilerde eliteleri vardı galiba onların.. ateş ettikten sonra kaçmaya başlayın.. bayaaa bi takip ediyo fakat yakalayamıyo o fireballumtrak şey :) fakat bir süre sonra damage yiyosun ama şekil olarak daha seni kovalıyor oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

abı ben yan yan kacmaya calısıorm ıse yarıomu bılmıormda ıse yarıo sanırsam.

Bide ben druıdı yaratıklardan ıyı kacar sandıydımda
mage neymiş be, onden hep ben gıderım toplarım ıce barrıer acık 1 vuran zaten yetısmesı ımkansız hale gelıo
cok komık bole duz rotam yok hıc eheh
Sosyal ağlarda paylaş

bu topikte tartışılması gereken şey asıl bunun pvp versiyonudur.

wsg desin üstünde dotlar,mage in biri frostbolt atıyor.mage frostboltu attıktan hemen sonra frostbolt sana ulaşmadan dottan ölüp release e basıyorsun.frostbolt taaaa mezara ruhuna kadar geliyor.o gelene kadar reslenirsen de ağzına yapıştırıyor.

başıma geldi benim çok gördüm bide.kafayı bi kaldırıyorum havada arcane missle uçuyor ally base den horde base e...

asıl bunu fixlesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
abı ben yan yan kacmaya calısıorm ıse yarıomu bılmıormda ıse yarıo sanırsam.

Bide ben druıdı yaratıklardan ıyı kacar sandıydımda
mage neymiş be, onden hep ben gıderım toplarım ıce barrıer acık 1 vuran zaten yetısmesı ımkansız hale gelıo
cok komık bole duz rotam yok hıc eheh

ben magele mgt de kael in önündeki moblardan çıkışa kadar kaçtım...blink fazla iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

sen o durumda nasıl ölünüre dair ilginç bi başarı sergilemişsin, divine açtın madem dur ne kaçarsın absorb/immune artık herneyse yazsın kaç yine nereye kaçıyosan.. paladinlerede ders olsun özellikle dwarf paladinlerce ab'de 10 kişinin arasına girip 100hp de divine açıp koşarak kaçma sevdası çok abartılmıştı
Sosyal ağlarda paylaş

buarada hasarı aldıktan sonra büyünün görüntüsünün size ulaşması bir türkiye gerçeğidir. artık arada ne kadar ms farkı varsa, bunun en güzel örneklerinden birini eğer izlediyseniz bilirsiniz vurtne yapardı gelen oka veya büyüye son salise ice block basıp kurtarırdı, türkiyede maalesef olmuyo o işler
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
bu topikte tartışılması gereken şey asıl bunun pvp versiyonudur.

wsg desin üstünde dotlar,mage in biri frostbolt atıyor.mage frostboltu attıktan hemen sonra frostbolt sana ulaşmadan dottan ölüp release e basıyorsun.frostbolt taaaa mezara ruhuna kadar geliyor.o gelene kadar reslenirsen de ağzına yapıştırıyor.

başıma geldi benim çok gördüm bide.kafayı bi kaldırıyorum havada arcane missle uçuyor ally base den horde base e...

asıl bunu fixlesinler.

o arcane missles olayında ama bugda vardı 1 sene once fln arcane mıssles mechanıc uzerınde fıx yapalım derken olmustu bu. kasıtlı olarak abnın bı ucundan dıer ucundakı adama atılabılıordu 2-3 gun ıcınde fıxlemıslerdı..

yanlıs hatırlamıorsam arcane mıssles caste normal range ıcındekı bırıne target la baslayıp harıtanın uzak kısmındakı bırıne target changele oluordu cok zevklıydı :D
Sosyal ağlarda paylaş

asıl lord dum kazak olayına ne diceksiniz hocam uzeydoğuya git adama yaklaşmana gerek yok sniper gibi. 4-7k yiyorsun çatır çutur. ters bir yerde ölüysen cesedine de ulaşamıyorsun lfg channele para bastırıp healer getirtmiştim rezz için 1 kez :s. saçma sapan kör noktalar var oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyle terokakrda primal farmlamsitim bayadirda oynamiyordum epic mount olan charla birden gaza geldim abuk subuk hariketler yaparken dalip motelara sag tikladim birlestirmek icin kuut diye cikilamiyan bir dagin tepesinde kaldim nagrand da sabahin 5.30 unda

res atabilicek herkese yalvariyorum yakariyorum para teklif ediyorum millet ilgilenmiyor noob muamelesi yapiyorlar hakli olarak

repair a gitsem cantada 3 set var cok kotu giricek 1 saat filan bekledim sonunda bir pally geldi resledi sagolsun para filanda kabul etmedi

o diilde lance vardi sanirim yanimda pallyim ile arathide kasiyoruz ben yeni 40 olmusum bir mage bunu kesiyodu ben mage i kovaliyordum filan pesime lvl57 baska bir pally geldi o beni kesemedi ben bindim ata o bindi atina adam arathiden wetlansdeki dun morogh girisine kadar usenmeden normal mount ile kovaladi zar zor atlatmistim

lvl70 pally ile rahatti ama
god bless bubble + hs tabi priest yoksa civarda :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...