Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avatar The Last Airbender MMO geliyor.

Bleda2

Öne çıkan mesajlar

o bahsettiğiniz screenshot bence başka bir oyundan.
"early artwork" diyor da, pek artwork'e benzemiyor o.

Avatar dünyasında geçen bir MMO güzel olurdu. Hatta diğer oyunları silip süpürebilecek birşey olabilirdi.
Ama şu var ki, artık MMO'lar iki tuşa basıp adam öldürmek ve hack&slashtan öteye gitmiyor.
Sürekli adam öldür öldür, seviye kas. O kadar.

Oysa freeform birşeyler olsa, herkes aynı büyüyü yapmasa, herkes aynı kıyafeti giymese, değişik sistemle kendi büyünü kendin yapsan, o büyü sana has olsa, felan bu tip şeyler görmek istiyorum MMO'larda.
Öyle birşey yapsalar klasik oyunlar arasına girerdi bu MMO.
ama artık MMO görünce midem bulanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hareket kombinasyonlarıyla bending yapabileceğimiz bi mmo olursa süper olur. Hele ki sağda solda bulduğumuz su birikintilerini, taşı toprağı meşaleyi filan kullandırırlarsa imba olur, taparım kendilerine...

Gerçi ben de aşırı aktif oyunlarda birazcık noobum ama avatar için reskill yemeye de razıyım=)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Fly said:
Drall said:
şuandaki zamandan bikaçyüzyıl sonra geçer olay

azulanın

aangi vurduğu gibi kahpelikle gelecekteki avatar vurulur ama busefer ölür. sonrası da mmo işte :D

da işte o zaman da şey çıkar

pek spoilerlık olmasa da

"döngünün bozulması dünya ruhunu derinden sarstı, bükücüleri de etkiledi bu olay. artık herkes her bişeyi bükebiliyor bu exploitten yararlanıp ne güzel di mi =))" diye senaryo uydurulur, herkes avatar gibi gezer

yok onun yerine işte sadece 4 ırk olur oyunda toprak ateş su bide melee diye, gidip kimse avatar gibi gezemez yani :D su=> normal su ve sarmaşıkçılar healerlar falan diye ayrılır, ne biliyim toprak=> kum ve normal taş toprak diye ayrılır, ateş de mavi ateş elektrik ve normal ateş diye ayrılır, melee zaten zugatron çeşit var vesaire vesaire derken gayet güzel bi mmo yapılabilir. yada tunch un dediği gibi olur bilmemkaç sene sonrası yerine 50 sene öncesi olur avatar yine olmaz ortalıkta, hoş olabilir ama ozaman da ateşin daha güçlü olması gerekli olur haksızlık olur =/ neyse fol yok yumurta yok fazla kafa yormaya gerek yok:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
cooldown süresi uzun olmayan bending move'ları kullanınca ööle lök gibi kalınmıyo. ben air bender oynadım, sağ klik süferdi makineli tüfek gibi. sol klik ise ayda yılda bir gidebiliyodu mesela :P

kapattım ben oyunu valla. online oyuna bağlanmaya çalışıcaama kocama omlet yaparım :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...