Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O Mithat Can, bu Mithat Can imiş...

Bone

Öne çıkan mesajlar

Sam said:
biriniz de mickey rooney'i koyun da tam olsun.

çocuk/adam her neyse "this is spartaaa" yapmış işte. yalnız bone'a yüklenme olayını abartmışsınız gene, ben de takılacaktım şimdi takılamıyorum. (:P)

uzaktan 100 yakından 0 esprisi mi yoksa?
takıl sen, sen serbestsin :P

bao said:
edit: bu tarzı da anlamak mümkün değil. herkes topic açıo alaklı alakasız yere, e bişey farketmiş, koymuş. son derece normal. bu, sırf kişiden ötürü, olur olmadık yere ayar verme sevdalısı gençliği anlayamıyorum.

asıl mesaj: o vücutta o kafa fındık gibi kalmış yanlız.

e naparsın insanın düşmanı fazla olunca işte attention whore'luk yapıyor adamlar :P
bak burtonesk de hemen atlamış mesela. kaçar mı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle diyelim, ilgi orospusu dendiğinde akla gelen isimler bellidir burada. Olayın insanın düşmanı olmasıyla alakası yok, burası diplomatik bi arena değil kimse de kimsenin düşmanı değil. İnsanlar birbirinden hazetmeyebilir. Ama bu bağlamda, evet bi çok insan senden hazetmiyor.

Onun dışında, herkesin kendi seçimi tabi. Böyle kendine daha çok güveniyor olabilir. Vücut kastı diye gay mi sorusu gerçekten enteresan..

İnsanlar sana hödük diyor mu birçok oyunu bi çok kez oynayıp yorumlar yazıp tartışığın için? Demiyo. Aynı mantık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

bao said:
edit: bu tarzı da anlamak mümkün değil. herkes topic açıo alaklı alakasız yere, e bişey farketmiş, koymuş. son derece normal. bu, sırf kişiden ötürü, olur olmadık yere ayar verme sevdalısı gençliği anlayamıyorum.

e naparsın insanın düşmanı fazla olunca işte attention whore'luk yapıyor adamlar :P
bak burtonesk de hemen atlamış mesela. kaçar mı :D

bişeyi netleştirelim:

ben senin tavırlarını desteklemiyorum/tasvip etmiyorum bone. bi insan bi forumda kendince nasıl düşman edinir onu sorgulamıyorum bile.

sadece karşıdaki kim olursa olsun, bazı davranışlarda bulunmamak gerekir diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

adam gay demiş ya
herif kadın poposu yiyo abi ne gayı
hatta herif o kadar antigayki gayın biri bi gece yanında kalsa şahin k olur çıkar,
gym e giden adam niye gay oluyo onuda anlamadım
konunun özü e tabi çok değişmiş anasıda değişti o değişmesinmi,m.k. olsen mi ne küççük sevimli cocuklardı bizim ev deki veletler şimdi yeni neslin en nadide taş örnekleri oldular kendileri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...