Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred 2

Aegean

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Ben beğenmedim oyunu hiç.

- optimizasyon kötü
- grafikler feci göz yoruyor. Özellikle çimen + transparan yaprak üstüste gelirse vay halinize
- kamera açıları ve kontrolü kötü
- pathfinding rezalet
- seslendirme rezalet
- konu bayık, kurgu kötü

Bunların dışında karakter gelişiminin suyunu çıkarmışlar. Bir dünya skill var. Denge konusunda birşey diyemiycemde o kadar fazla skille gelen karakter çeşitliliği single player için baya devamlılık sağlarmış oyun bu kadar amatör yapımı gibi durmasaymış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
pati ahalisi oynayan var mı?
demin kurdum oyunu grafikleri elit yaptım, bir rpg'de böyle grafik yok arkadaş detayın allahı var oyunda. Pek incelemeyedim aa'yı da full'e dayayınca 4850 kastırdı oyunu çıktım bende. 2x yapınca kastırmaz belki.
bu arada multi seçenekleri neler? daha doğrusu d2 deki gibin arkadaşımızla online camping yapabiliyormuyuz? aynı sorum lan içinde geçerli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Oynuyorum birkaç gündür.

Basit bir review

Bu kadar sıkıcı bir oyun görmedim, hiçbir aksiyon yok, sürükleyicilik sıfır.

Bronze başladım, yaratıklar tek vuruşta ölüyor, skill kullanmıyorum bile. Hatta 20. levela kadar at üstünde geldim.

İnanılmaz quest var, çok fazla ve çok gereksiz, hiçbirini okumadım, halen mainquestin ne olduğunu bilmiyorum. Harita da gösteriyor gitmen gereken yeri, çok basit olmuş.

Yaratıklar inanılmaz fazla, ve her yerde aynı şeyler var, fare, örümcek, domuz, iskelet, vs. En son Werewolflar açıldı da farklı birşeyler gördük.

Yapımcı firma komiklik ekleyecez diye iyice cıvıtmış, her yerde easter egg tarzı şeyler var, karakter abuk subuk konuşuyor, Sacred 1 bir dolu gönderme var falan.

Bug çok görmedim ama var, patchlemedim gerçi ama yanlış hatırlamıyorsam baya büyük patchler.

Harita EŞŞEK gibi, koş koş bitmiyor ve bulunan portallar inanılmaz saçma yerlerde ve hiçbir işe yaramıyor.

BG eventini gördüm, güzel olmuş. Quest ödülü olarak müzisyenlerin eşyalarını silah olarak veriyor. Blind Guardian diye rare (legendary?) silah veriyor quest. Yanında 4 tane daha item veriyor aynı seviyede.

Karakter geliştirme de güzel değişiklikler var, Diablo 3'te gelecek olan Skillere Rune ekleme, Sacred'da farklı ve daha limitli şekilde var. Her skillinize farklı özellikler verebiliyorsunuz (knockback, secondary effect, range, +damage, aoe damage, vb.)

L20'ye geldim ama sıktı açıkçası, diğer karakterlere de şöyle bir baktım ama 2 - 3 gün sonunda şu anda oynamak istemiyorum.

Öyle yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

Üzüldüm de ben oynarken bi ara, korkunç bir emek harcamışlar oyuna.

Act 1'de 100'den fazla quest var, mainquest var, 2 tane epic-quest denilebilecek (ne side quest, ne de main-quest, yaklaşık 20 tane questlik chainler)

Bi ton relictir, skilldir, itemdir, jeweldır şey var ama oyun hiç zevk vermiyor.

Sacred 2'den sonra, Wolverine yükledim, dedim ohh be oyun varmış :p
Sosyal ağlarda paylaş

ya o kadar da fena değil gibi,oyunsuzlukta iyi gidiyo,oynuyorm ben bu aralar.yalnız karakterlerin konuşmaları inanılmaz gereksiz ve aptalca olmuş,özellikle shadow warriorınki.sırf o aptal konuşmalar yüzünden sildim shadow warrior'ı,gittim seraphim açtım,boş boş konuşmuyo hatun,daha seviyeli :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...