Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC Universe Online

Bone

Öne çıkan mesajlar

birkac sn sonra girecegim acil reel life cagrisi uzerine dloadu biraip anca gelebildim..

ben direk pvp server zorliyacagim..villian lex luthor tarafinda...mentor falan fiskos secerken en cok takildigim ileride endgame iconic armor lar kismi...secitigniz mentor ne tip iconis armor verirsa onu giyiyorsunuz...bazilari daha havali bazilari eh meh.

ama oyunda enteresan birsey okudum (simdi gircem bakcam eheh)
istedigin kiyafet vs sec onun statlerini kullaniyorsun ama gorunuste neyi renk olarak yada kiyafet olarak istedigini giymene iizin var gibi okudum

durun bi deniyim su sicaksa soyliyim..

ps.
su gokyuzunden baliklama dusmanin tepesine BAM diye binme olayini yapsam, sokagin ortasina gomsem adami yeter bana pevepe de eheh..
Sosyal ağlarda paylaş

hehe

bende eu pvp de villian...nick mono (kaptim ismi hehe)

bide pve de mono acarim herhal onuda heroe yapem bare..

simdilik oyun eglenceli gidiyo...action mmo lafini anlamaya basladim betadan jonq un dedigi gibi mouse dusmani oyun...wow da1111212212128383838 falan spamlemektense biraz daha mouse da klik tabanli ama hosuma gitti,...ilk pvp mi yaptim bile 4 artis kahraman basti noob villian bolgesini..bitanesini havaya kaldirip kenardaki polis arabasini agzina yazdim oldu bitti gitti :)

mental/staff/fly/lex
Sosyal ağlarda paylaş

hatta sanirim bi mod var lvl 10 dami ne aciliyor..oyundaki mega kahramanlari kullanip pvp yapabiliyorsun keyfine..joker batman falan fiskos..

batman tadinda bi karakter acip hatta endgamede baya havali batman benzeri bir armora sahip oluyorsun..bat'in muritleri gibisinden logolu falan..(supe ve digerleri icinde mevcut)

gadget ile mental agaci sanirim pvp de en cok is yapacak agaclar gibi..controller class olarak geciyor stun ve turevi seyleri yapiyor..her class dps yapabiliyor o da iyi olmus kimse aglamasin diye..bilemedim OP bi class kesin vardir ortaya cikacaktir..ama betadan insanlarin yazdiklarina gore baya degiskenmis..

bu arada launch a yetistirilemeyen bi sonradan eklenicek bir dolu power set mevcut sanirim...atomic/light/electric vsvs..soe gene sicmazsa eger, fena bir oyuna benzemiyor cidden..endgame e bakmak lazim...

280mb patch cikmis hayirli olsun.

ps. metropolisde soyle hazir ucma falan varken gokyuzune ciktim sehir gta gibi bu arada..open world pvp/gank vs baya keyifli olur gibi..(itiraf ediyorum adamin kafasina araba kamyon atmak vardi aklimda, birde su bombalama dalma olayini cozdummu parasini cikarticak oyun benim icin eheh)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...