Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC Universe Online

Bone

Öne çıkan mesajlar

Oynanabilirliğe etki eden bir kısıtlama yok.Ya para sınırı , çanta sınırı , karakter slotunda sınır var gibi...Para sınırı bir etki etmiyor çünkü oyunda parayı çok az kullanıyorsun.Diğer kısıtlamalar zaten çok önemli değil ve en önemlisi hiçbir quest , duo , alert, raid kısıtlaması yok.Bir tek işte yeni gelen green lantern dlc pack olmuş.Satın alman gerekiyor o kadar.İlerde tabiki çıkar yeni dlc packler ama şuan güzel yani.
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

f2p olduktan sonra bilgisayar ile uğraşmamak için Ps3'te DC Online oynayayım dedim. ama psn de DC online a tıkladığımda no content yazısı çıkıyor. oynayan var mı bu oyunu? ne yapmalı yardımcı olabilir mi?

oyun 17,5gb filan, ps3 hdd israfı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şöyle bir bakıyım diyordum bu aralar, grind falan gerektirmediiğini duydum. Gameplay'de fena görünmüyor. Öyle hardcore yapacak vaktim yok o yüzden casual olması da iyi.

Nüfus sıkıntısı falan yok değil mi? Oynanır yani hala?

Edit: Steam üstünden mi yüklesem daha iyi, yoksa kendi sitesinden mi indirsem?
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne zaman düzerltirler bilmiyorum da skyrim çıkana kadar oynarım demiştim ama olacak gibi değil. görmediğim moblardan yediğim dmg'yle ölüp, dirilince dirildiğim yerde gene görmediğim moblardan gelen dmg'yle ölüp (uçuyorum bu arada güya) gene reslenince gene görmediğim moblardan gelen dmg'yle ölünce kapadım bıraktım valla. ileride tekrar bakarım belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...