Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayat Garbage'mış.

bao

Öne çıkan mesajlar

backround: Pati ye yıllardır girmezdim. Kardeşim girip de ne buluyo onu da pek çözemezdim. Şu forum nasıl insanı sarıo anlamak mümkün değildi. Bi iki kere acc. almayı denediysem de alımlar durdurulmuştu, kaldı öle. O modaretör neyin oldu, bişeyler oldu, ama bnm hiç ilgimi çekmiodu. Sonra bi tekrar uo ya mı başlasam dedim. patidekiler napıo die bi bakiim fln derken, bi anda artık patiye girer olmuşum.

kendi bölümümü bulmak biraz zaman aldı, oraydı buraydı derken konu dışının benlik olduğunu farkettim. arada da kişisele takılırım dedim.

bi iki topic açayım dedim, garbage lık oldu. üzüldüm. çöpe mi layık görüldü o kadar yazdık da dedim.

the twist ve aydınlanma:
bugün, garbage lık olan topicimin trollenişi takip ederken, milletin burda da topic açtığını farkettim. du onu takip edeyim, bunu takip edeyim derken saatler olmuş. anam ne eğlenceli bölümmüş.

ben bugüne kadar burası lanetlenen topiclerin son durağı sanıomuşum. e burada da millet topic açıomuş. gerçi yarısı post kasmak için boş boş "agughgau" die post atıomuş ama olsun.muş.

kısaca: garbage ftw.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...