Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Online

Sylian

Öne çıkan mesajlar

yazuach said:

Haziranın 25inde founder pack satışları başlıyor.

Valla ben oyunu anca 3-4 sene sonra oynarım ve o zamana alırım bu paketlerden, tabi kalırsa. Ama kalır herhalde ya. Veya şimdiden alır stoklarım. :P

Oyunun fiyatı 40 dolar mı yani şimdi? Ee Founder's Pack ne kadar?

Şu linkte de görüldüğü gibi oyunun sitesi ilk açıldığı zamanlar böyle bir ekran vardı ama kimse kodu bilmiyordu. Adamlar kodu paylaşmış ama kodun süresi dolmuş. Bu kodu yazanlar oyunda ne gibi avantajlara sahip olacaklar @yazuach araştırabilir misin?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=522376154499897&set=a.489243241146522.1073741828.487738791296967&type=1&theater
Sosyal ağlarda paylaş

Onun dışında sitede 5. HUB da açılmış ve oraya tıklayınca 1 tane ana bölüm olmak üzere toplamda 9 bölüm açılıyor.

HUB'ın adı Journey To Arkhona. İlk bölümde action figureler, 2 tane Wallpaper, 1 tane video ve bir de üzerinde Eternal Crusade'in adı ve 2013 yılının bulunduğu kağıdın olduğu bir resim var.

İkinci bölümde ise Space Marine'in zırh içindeki vücudunun ve zırhının bulunduğu çizim ve 4 tane Wallpaper var.

Üçüncü bölümde yine action figureler'in olduğu bir resim ve bir Wallpaper var.

Dördüncü bölümde yine action figureler, masa üzerine yığılı action figureler(sanırım tabletop dediğiniz şey oluyor), elemanların Mac Laptoplar'ın başında olduğu fotoğrafları, oyun hakkında News, The Game ve Factions At War diye üç ana başlık altında oyun hakkında detayların yer aldığı resim ve iki tane de çizim bulunuyor.

Beşinci bölümde action figureler, Wallpaper ve oyunun aktörlerinin fotoğrafları yer alıyor.

Altıncı bölümde ise bir tane yavru Tyranid(Dark Crusade'den başka 40K oynamadığım için bunların ünitelerinin isimlerini bilmiyorum) Wallpaper'ı ve modellemesi bir tane de Commander Tyranid Wallpaper'ın savaş ortamındaki Wallpaper'ı bulunuyor.

Yedinci bölümde daha önce burada da paylaşılmış olan oyun içinden bir görüntü üzerine Eternal Crusade yazılı bir Wallpaper ve elinde Eternal Crusade ile ilgili materyaller bulunan elemanların fotoğrafları yer alıyor.

Sekizinci bölümde Power Armor ve Chainsword çiziminin bulunduğu Wallpaper ve sanırım altında da Orklar'a ait bir zırhın modellenmiş halinin Wallpaper'ı bulunuyor.

Ve son olarak en son bölüm olan dokuzuncu bölümde ise bir tane gezegen Wallpaper'ı bulunuyor.

eternalcrusade.com'a girip her bölümü teker teker inceleyin. Konsantrasyon eksikliğim olmasa ve İngilizce'm iyi olsa sitedeki bütün materyalleri en ince detayına kadar incelerdim ve sitedeki yazıları Türkçe'ye çevirirdim. Ve belirteyim, her bölümde resim ve fotoğraf dışında yazılar da bulunuyor. Bunları okumanızı tavsiye ederim.

Onun dışında 9 tane gezegen var şu resimde. Bu 9 gezegen arasında yolculuk mu yapacağız acaba yoksa bu tamamen Arkhona'nın nerede olduğuna dair temsili bir resim mi merak ettim doğrusu.

Dwarflar'ın gezegeni de varmış bu arada, yeni farkettim. :P

Sosyal ağlarda paylaş

basic classlar açıklandı. yakında elite ve hero classları da açıklayacaklarmış.

Space Marines
Tactical Marine
Devastator
Assault Marine
Apothecary

Orks
Shoota
‘Eavy/Loota
Stormboy
Painboy

Chaos Space Marines
Chaos Space Marine
Havoc
Raptor
Aspiring Sorcerer

Eldar
Dire Avenger
Fire Dragon
Dark Reaper
Swooping Hawk
Howling Banshee
Striking Scorpion
Warlock

ayrıca bugün sitesinden founder programı gün yüzüne çıkıyor.

https://www.eternalcrusade.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

Elite ve Hero Classlar ne oluyor?

Aa. Sitenin tasarımı değişmiş. :D :O

Certhas said:

40$ you get the full game all 4 faction and 40k founder points, 2 month later access to module.
80$ full game and 88k points, one month later access to module.
120$ full game and 132k points, firt access to module.

en geç 2014 ün sonunda beta başlayacak.

Bu puanlar ne işe yarıyor ki?

2015 Mayıs'ı gibi başlanacak deniyordu beta için?

bingildak said:

beta 2014 sonuna kadar başlarsa bu oyunun patladığının habercisidir

Oyun patlayacak zaten orası kesin. Oyunun Pre Alpha videosunda gördük. Berbat bir şeydi.

Siteye trailer koymuşlar. Ayrıca en pahalı paket 450 dolarlık paket ve 610000 pts veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke oyundaki Khorne Berzerkers Chaos Campaign introsundaki gibi Khornite askerlerden oluşsaydı. Khorne Berzerkers'ın tipi kayık. :S Pardon la introda gördüklerim Chaos Space Marine'miş. Kırmızı olduklarını görünce Khornite askerlerinden sandım. Boynuzlarından anladım, şimdi düştü jeton. :D

Yukarıda da "koskoca Khorne Berzerkers hayvan gibi axe dururken daggerla savaşıyor" demişim. Aslında daggerla savaşanlar Chaos Space Marineler. :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi...

war ile ilgili başka bişey ararken nette gördüm,azcık baktım baya uzaktan bildiğim bi evren 40k ama ilgimi çekti.geldim patide de topiğini buldum.baktım 81 sayfa,koydum kahvemi keyifle okuyım diye.

sayfa 30 küsürden itibaren topik intiharlık lan.bide kavga,olay,gerginlik olunca hipnotize olup izlemek bizim genlerde var heralde.okudum çoğunuda bu yüzden,arada düzgün bi haberde bulamadım.

çok değişikmiş lan.valla.

neyse olayı ve kişiyi çok kurcalamadan tek bişey sorucam,oyun nekadar shooter nekadar mmorpg?herhangi net bi açıklama var ise eğer.yani demek istediğim,zarmı atıyoruz gow/battlefield mı oynuyoruz daha geniş çapta.skill bar veya skill kullanmak olucakmı,yoksa sırf dıkıdıkı boom mu? rvr dışında etkileşebiliceğimiz bişey varmı veyahut.işte craft,dungeon,raid falan
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide orkların,f2p olarak oyunculara sunulması teoride inanılmaz başarılı duruyor.ilk okuuğumda hayran kaldım resmen fikre.

umarım pratiktede bir sorun çıkmaz,zira ban korkusuda yaşamıyacakları için dupe,aim,hack ve exploit kullanıcak lamer orklar ve milletin ve dolayısıyla oyunun anasını ağlatırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

abi...

war ile ilgili başka bişey ararken nette gördüm,azcık baktım baya uzaktan bildiğim bi evren 40k ama ilgimi çekti.geldim patide de topiğini buldum.baktım 81 sayfa,koydum kahvemi keyifle okuyım diye.

sayfa 30 küsürden itibaren topik intiharlık lan.bide kavga,olay,gerginlik olunca hipnotize olup izlemek bizim genlerde var heralde.okudum çoğunuda bu yüzden,arada düzgün bi haberde bulamadım.

çok değişikmiş lan.valla.

neyse olayı ve kişiyi çok kurcalamadan tek bişey sorucam,oyun nekadar shooter nekadar mmorpg?herhangi net bi açıklama var ise eğer.yani demek istediğim,zarmı atıyoruz gow/battlefield mı oynuyoruz daha geniş çapta.skill bar veya skill kullanmak olucakmı,yoksa sırf dıkıdıkı boom mu? rvr dışında etkileşebiliceğimiz bişey varmı veyahut.işte craft,dungeon,raid falan

24. sayfada oyunun detaylarından detaylıca bahsedilmiş. Onun dışında ileriki sayfalarda da oyun hakkında daha fazla ufak tefek gelişmeler de bulabilirsin. Ve evet yapılan trollerden dolayı kavgalar çıktı, ama bu benim suçum değildi. Tamamen ergen kafalı gençlerimizin trollemesi sonucu olan bir şey.

Şu sayfada Eternal Crusade hakkında güzel bilgiler var.

http://1d4chan.org/wiki/Warhammer_40,000:_Eternal_Crusade

Ve evet oyun dreagloth'un da dediği gibi Space Marine'in multisi değil de mmorpg versiyonu olacak. Space Marine zaten multi olarak oynanabiliyordu. Onun dışında skill bar veya kullanma falan olmayacak, tıpkı Space Marine'deki gibi sağ tuş Chainsword savuracak, sol tuş da bolterlar'ı ateşleyecek. Perk falan olacaktır belki fakat onlar skille giriyor mu bilmiyorum. Yani sırf dıkıdıkı boom senin deyiminle. Valla o kadar bilgimiz yok. Raid olacak mı falan bunlar netleşmedi henüz. Ya da ben duymadım.

_Rave said:

dreagloth said:

şimdilik space marine in multisi gibi diyoruz

direk tps yani.

ama combatı equipment based bi tps sanırım.

Equipment based bi TPS ne demek hacı? :D

Bildiğin Space Marine olacak, Space Marine'den tek farkı işte oyunun mmorpg olması ve ekstra özelliklerinin olması. Kale kuşatma vs. gibi.

_Rave said:

ha bide orkların,f2p olarak oyunculara sunulması teoride inanılmaz başarılı duruyor.ilk okuuğumda hayran kaldım resmen fikre.

umarım pratiktede bir sorun çıkmaz,zira ban korkusuda yaşamıyacakları için dupe,aim,hack ve exploit kullanıcak lamer orklar ve milletin ve dolayısıyla oyunun anasını ağlatırlar.

Onu da oyunun yapımcıları engelleyecek artık.

lord_gorthaur said:

3vs3 MOBA yapacaklar

Ne MOBA'sı olm kafan mı iyi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...