Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Force Unleashed

Dev

Öne çıkan mesajlar

Enteresan ki kimse açmamış bununla ilgili topic, ben açayım dedim.
http://www.tothegame.com/x360-6381-star-wars-the-force-unleashed-for-microsoft-xbox-360.html

Pc dışında her konsola geliyor maşallah. Bakalım film oyunları gibi basit aksiyon oyunu olarak mı kalacak, yoksa lucas 'ın vaad ettiği, forceun fizik motoruyla birleşimi ve kolların bacakların havada uçuştuğu bir oyun mu olacak. Beklentim var benim adam gibi bir şey olacağına dair ama bu kadar konsola çıkıyorsa da yalan olma ihtimali yüksek. :/
Sosyal ağlarda paylaş

dun review okudum, simdiye kadar neden boyle bir oyun cikmadi diye agliyodu reviewer.

Oyun da Darth Vader in gizlice egittigi bir sith lordu oynuyoruz. 3. filmden hemen sonra basliyo, ve oyunun ilk bolumunde Darth Vader i kontrol ediyosunuz o yuzden full guc le bsliyosunuz oyuna.

Her konsol icin cikacak, ve her konsol icin hikaye ayni olsa da oynanis tarzlari ve grafikler degisicek. Mesela Xbox 360 ve PS3 de grafikler super olacak physics engine i (ki demosu cok yapildi) cok daha kral olacak.

Wii de wiimote a cok bagli kalinacakmis, mesela saber fight yaparken adamla saberlar tutusursa wiimte u ekrandaki rotationda tutmaya calisicaksiniz falan, minigamelere bagli olacak. DS de cok daha aksiyon a bagli Ninja Gaiden gibi olacakmis.

Ben hayran oldum, gaming PC kurmayi dusunuyodum, yanina bi Xbox 360 de alabilirim...
Sosyal ağlarda paylaş

Wii icin artik bu kadar zmn sonra grafik kotu de nunchuk sallamayin adam gibi zevkini alarak grafik gorerek oynayin demek sacma geliyo insana. Nintendonun tek bi amaci var oyun konsollarinda - wii de , insanlari bir araya getirerek olabildigince interaktif bi sekilde oyunlarini oynatmak zevkini cikarmak. Ki bu yuzden wii ye ozel duel kismi var oyunda force unleashedin. 30 a yakin karakter olmasiyla hem oyundan hem filmlerden hemde alt universe tan mara jade gibi karakterleri kullanarak arkadaslarimizla kapisacagiz hayirlisiyla :) . Ki bilen bilir , izleyen butun vid leri cikan suan a kadar gormustur, 360 ve ps3 disindaki versiyonlarda jedi temple bolumu var. Karakterin kendisini anlamasinda tanimasinda rol oynayacak olaylar doncek kisacasi. Sonuc olarak bendeniz guzelcene ps3 oynadiktan wii yede alirim bu oyunu hem duel i icin hemde konunun daha derinine inebilmek icin... Bole bi uzun yazi geldi son bi zamandir feci hyped up m oyun hakkinda hergun tekrar izliyorum vidleri okuyorum metinleri :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ringwraith55 said:
Wii icin artik bu kadar zmn sonra grafik kotu de nunchuk sallamayin adam gibi zevkini alarak grafik gorerek oynayin demek sacma geliyo insana. Nintendonun tek bi amaci var oyun konsollarinda - wii de , insanlari bir araya getirerek olabildigince interaktif bi sekilde oyunlarini oynatmak zevkini cikarmak. Ki bu yuzden wii ye ozel duel kismi var oyunda force unleashedin. 30 a yakin karakter olmasiyla hem oyundan hem filmlerden hemde alt universe tan mara jade gibi karakterleri kullanarak arkadaslarimizla kapisacagiz hayirlisiyla :) . Ki bilen bilir , izleyen butun vid leri cikan suan a kadar gormustur, 360 ve ps3 disindaki versiyonlarda jedi temple bolumu var. Karakterin kendisini anlamasinda tanimasinda rol oynayacak olaylar doncek kisacasi. Sonuc olarak bendeniz guzelcene ps3 oynadiktan wii yede alirim bu oyunu hem duel i icin hemde konunun daha derinine inebilmek icin... Bole bi uzun yazi geldi son bi zamandir feci hyped up m oyun hakkinda hergun tekrar izliyorum vidleri okuyorum metinleri :D

E tamam öyle eğlenceli de grafik kalitesi olarak iyi değil Wii rakiplerine göre. Duel olayı da iyiymiş. Ayrıca Sony de çalmış fikri yapıyormuş sanırım mumçıku ps3 için.
Sosyal ağlarda paylaş

dogru degil ama bi gelistirme cabasi icinde degil nintendo zaten prensib olarak , dogru ps te bi bowling vardi adini tam hatirlayamiorum sixaxis in butun ozelliklerini kullanarak wii de oynarmiscasina bi oyun oynatti bize , bu fikrini simdi gelistiriyo hayliyle wii ye kafa tutabilsin diye bu interaktif oyun oynama dalinda. Net te bikac fake foto da var wiimote u siyaha boyamislar ps in diye gosteriyorlar, e hayliyle tahminimce yakin bisi piyasaya surcek sony de kisa surede cikartirsa. Ilerki konsollarda daha karakteristik bi yapiya burunur heralde bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...