Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Force Unleashed

Dev

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:
15 dakikadır star destroyeri yoketmeye çalışıyorum. Neden bişi olmuyor ? : /

Aşağıda gösterdiği yönlerden çok kendin ayarlamaya bak.
Destroyer'ın burnu dirak sana bakacak şekilde çevir ve tam yatay konuma getir yeşil olur o zaman.
Gerçi niye direk aşağı çekmiyorda ilk önce düzeltmeye çalışıyor oda ayrı bir soru :)
Sosyal ağlarda paylaş

Star Destroyer'ı dik pozisyona getirdiğinde, aşşağı çekme animasyonu geliyor. Orada bir yukarı, bir aşşağı hareket ettirmeni söylesede, sen sadece aşşağı çek. Animasyon hatalı orda.

Tek seferde indiremezsin zaten, Biraz aşşağı çektikten sonra Tie Fighter'lar gelicek. hızlıca Tie Fighter'ları yok edip, hemen çekmeye devam et. 2-3 bilemedin 4. seferde bitmiş olur.

Bütün bunları yapmana rağmen 15dk'dır geçemediysen,

L 2 Destroy Tie Fighter(s) yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ps3 versiyonunu oynuyorum. wii versiyonunu henuz almadım. oyun eglenceli. ama star wars konseptine biraz hakaret olmus.

extended universe kavramı zaten stw konseptını bıraz bozan bır seydır, her koseden bir saber cıkarttıgı ıcın. burda kıvamı ıyıce abartmıslar.

saber saber degil resmen mese odunu kıvamında. adamı kesmıyorsun pataklıyorsun. o saber catır cutur 10 cm lık celık kapıları soktun mu kesıyor normalde. bır kotu yanı da o.

bır de en kuvvetlı sıth lordlar bıle gemileri alıp oyle saga sola kus tuyu gibi fırlatamaz. her ne kadar onemlı olan gemının agırlıgı ya da kutlesı degıl, focuslayan kısının becerısı bıle olsa buyuk objeler konsantrasyon ve yuksek force potansiyeli ısterler. burda masallah ıstedıgımı alıp adamın kafaya cakıyorum.

eglenceli olmus, ama kombo dizmekten otesi pek yok gibi. severek oynadıgımı da ekleyeyım.

pc ye cıksa bıle cok elestırılecektır. konsol kıtlesıne hıtap eden ve oldukca eglencelı bır oyun. konsolda kalması daha ıyı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dun sithlord zorlugunda bitirdim, bayildim oyuna. Star wars fan i olarak, elde saber, yaptigim kombo lar, boss dovusleri beni cok mesut etti :D millet beyenmemis, bug var vs demis, ama ben dolu tarafina mi baktigimdan bilmiyorum, cok az rastladim. Delirdigim sahneler oldu ama sithlord unzorlugundan kaynaklaniyor dedim gectim.

Cok guzel oyun, 4-5 aylik bir ps3 sahibi olarak en guzel oyunum diyebilirim. Canim sikildikca sith master da gider oynarim, yaparim kombo lari, dagitirim 10 kisiyi.

edit : iyi bir sinema ses sistemiyle oyun muhtesem oluyor, tv den gelen stereo ile oyunun zevki bayag bir duser bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
draedan said:
dun sithlord zorlugunda bitirdim, bayildim oyuna. Star wars fan i olarak, elde saber, yaptigim kombo lar, boss dovusleri beni cok mesut etti :D millet beyenmemis, bug var vs demis, ama ben dolu tarafina mi baktigimdan bilmiyorum, cok az rastladim. Delirdigim sahneler oldu ama sithlord unzorlugundan kaynaklaniyor dedim gectim.

Cok guzel oyun, 4-5 aylik bir ps3 sahibi olarak en guzel oyunum diyebilirim. Canim sikildikca sith master da gider oynarim, yaparim kombo lari, dagitirim 10 kisiyi.

edit : iyi bir sinema ses sistemiyle oyun muhtesem oluyor, tv den gelen stereo ile oyunun zevki bayag bir duser bence.

sadece son dediğine katılıyorum ses sistemiyle ve sağlam bi plazma ya da lcd ile çok keyifli. Logitech z5500 üme optik olarak bağlı ps3 ve ses kalitesi çok çok çok iyi! Ama hikaye çok kötü geldi bana abartı geldi:S force la galactic ship indiriosn ama sith lordla lightning ini absorb ederken ölüo saçma... karakterin ölmesi iyi oldu çünkü nerden geldiği ne idüğü belirsiz bi tip gelio darth vader yenio edio sith lordu yenio ama lightning de ölüo peh...
oyun olarak gerçekten de force unleashed her bi haltı force la yapıosn kapı aç, duvarı push la it et fln bilmiyorum jedi academy den sonra beğenmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Oyunun sonunu yazmak için IQ'nun ne kadar düşük olması lazım böyle ulu orta yerde anlamıyorum gerçekten. Daha aldım oynamaya adam gibi başlamadım bile, ne bu böyle ya?

anlayamıosan o senin iq düşüklüğündendir o zaman! :X hikayenin mantıksızlığından bahsediorm orda onu da anlayamıosan yapacak bişi yok
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun sonunu birebir yazmissin, sirf o oyun icin ps3 -z5500 ve tv almis ( 3-4k dolar min) biri olarak, oyunu henuz bitirmemis olsaydim, cildirmistim senin mesajindan dolayi. tamam, hata yapabilirsin, spoiler kullanmayi bilmiyor veya en kotu unutmus olabilirsin ama insan ya edit ler , ya da ozur diler.

oyununun konusu icin episode3-4 arasi icin birebir dogru kabul edilecek denmisti, ama evet, cok abarti olmus, yani bu sekilde dogru olamiyacagini herkes biliyor.

konu haricinde, o kadar guclu olmak, cok force kullanmak ne kadar sacma olsa da artik oyunlar hk. fikrim : istedigi kadar lore sacmasi olsun, egleniyor muyum ona bakiyorum. ve force unleashed cok cok eglendim.
Sosyal ağlarda paylaş

d1evas said:
Xaenin said:
Oyunun sonunu yazmak için IQ'nun ne kadar düşük olması lazım böyle ulu orta yerde anlamıyorum gerçekten. Daha aldım oynamaya adam gibi başlamadım bile, ne bu böyle ya?

anlayamıosan o senin iq düşüklüğündendir o zaman! :X hikayenin mantıksızlığından bahsediorm orda onu da anlayamıosan yapacak bişi yok

Bu mesajla herşey kanıtlanmış oldu. Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
demosunu çektim demin. 10 kere falan oynadım sırf demoyu. çok eleştiri okudum oyunla alakalı. tabi demodan anlamıyosun senaryoyu. force kullanımı abartı ötesi. ama saber master diil gördüğüm kadarıyla eleman. fakat anakini anakin yapar nedir? force'a denge getirecek olması. ee ondan daha güçlü olmuş bu herif?? gerçi clone wars'lada gittikçe force kullanımının güçlendiğini arttığını görüyoruz tamam fakat demoda gördüğüm bile abartı geldi bana

ha müthiş eğlenceli o ayrı hakikaten. arkadaştan alıcam bekliyorum oynamak için versin 2-3 kere bitiririm heralde
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Oyunun PSP versiyonunu tamamen bitirdim. Force kullanımı abartı değil, bu eleman kesinlikle Darth Vader'dan güçlü değil, filmde gördüğümüz üzere, Darth Vader galaksinin öbür ucundan, hologram ile konuştuğu bir adamı force ile öldürebiliyor, bizim elemanda o kadar fantastik olaylar yok tabi ki.

Oyun aşırı zevkli ve sarıyor, tavsiye ederim cidden :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...