Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Force Unleashed

Dev

Öne çıkan mesajlar

KenshinHimura said:
Dragonfire said:
olsun olsun star wars oynamak iyi geldi memnunum ben.

+1 Evet öle über bir oyun değil fakat aynen bende memnunum oyundan gayet zevkli story mode bi yana force unleashed moduda baya iyi

Uluc ps3 ü ne zaman aldın bi de evin adresini değiştirmediysen yarın geliyorum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:
bu oyun şimdi 60 dolar bayılmaya değer mi onu söyleyin (:

60 dolara bulursam saniye düşünmeden alıcam metal gear a pes 2008 e 180 ytl bayıldıktan sonra artık 60 doları öper başıma koyarım. 7 tane oyunum mu ne var bi tek gt prologue a 100 ytl ödedim gerisi 170 le 200 arası bi fiyat ödedim. Fiyatları düşürsünler artık konsoldan soğudum sırf bu yüsden. Onun dışında star wars a değer bence. Ps3 ü alma nedenim star wars ve metal gear 4 dü :)
Sosyal ağlarda paylaş

Holocron abi. Bölüm bitince gelmiyor. Böyle siyah pelerinli hafif zırhlı bir elbise. Resmini bulursam atarım buraya.

Buldum:
http://i33.tinypic.com/nzmxcj.jpg

Bu da oyunu Light side bitirince açılıyor:
http://i35.tinypic.com/2ijm5fk.jpg

Sith Robe hariç diğer kostümlerin hepsini hile açabiliyorsunuz(en azından bölüm bitirince gelmeyenleri). Sanırım Proxy ve bir tane de Storm Trooper kıyafeti vardı ayriyetten.

Siyah Light Saber son bölüm'de Gravity Platform'lar ile yukarı çıktığın bir yerde en yukarda bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü Son

Darth Vader ile bir kez daha savaşıyoruz ve bu sefer öldürüyoruz. Sonra video giriyor. İmparator diyor sen bnm yanımda galaksiyi yöneteceksin tek yapman gereken Jediyı öldürmek(kör olan). Starkiller yapamıyor imparatora saldırmaya kalkıyor. İmparatorda bunun kafasına rogue shadowu atıyor. Sonra bunu Darth Vader gibi zırh ile kaplatıp kölesi yapıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...