Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PRENSES PERFİNYA

Luinir

Öne çıkan mesajlar

yav tamam zamanında Voltron, Thundercats izleyerek büyüyen bir nesilim kabul ediyorum.
Ama en absürt fantastik çizgi film senaryolarından daha rezalet diziler çekiyoruz.

"Çocuk dizisi" diye birbirinin taklidi saçma sapan şeyler çıkıyor ortaya.

Sihirli Annem, Selena, Bez Bebek derken cozuttular iyice (arada unuttuklarım da vardır) Prenses Perfinya diye bir şey çıkarttılar.

Tamam fantastik dizi çıkar, kabul.
Çocuklara hitap eden fantastik dizi de kabul.
Kız çocuklarına hitap eden fantastik dizi de kabul ediyorum.
Ama bu kadar da rezalet şeyler yapmayın yahu.

Tiyatroda para bulamayan insanlar geliyor herhalde bu dizilere. Kendilerini şekilden şekile sokuyorlar, gördükçe üzülüyorum.

W.I.T.C.H. vardı mesela gene bu dizilere benzer kız çocuklarına hitap eden fantastik diziydi. Ancak bu kadar da yapmacık değildi. Bilmem belki de Disney yapımı olduğu için. Severdim diziyi, ilginç senaryosu hikayesi vardı.
Bunlar öyle değil, resmen birbirinin taklidi oluyor hepsi.
Tamam Disney yapımı beklemiyorum adamlardan. Ama birbirinin taklidi şeyler de yapmasınlar artık.
İlla "küçük cadı, iyiyle kötünün savaşı" yapmalarına gerek yok ki.
Gummi Bears vardı mesela gene şatolu felan. O tip birşeyler de yapabilirler. Şato geçiyor sonuçta içinde. Şato çok severler.

Gerçi Türk TV dizilerini izlerken midem bulanıyor artık, o kadar özensiz her biri. Çoğu da "aile içi kavga gürültü ihtiras" üstüne kurulmuş durumda.
Çocuk dizilerinin birbirinin taklidinin olmamasını istemem biraz ütopik kaçıcak o ayrı mesele...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...