Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmeci felan

KingOfLoss

Öne çıkan mesajlar

xun şekil nerden arak bilmiyorum ama frp geyiklerinin bir parçası olsa gerek sfdas şimdi açık söyleyeyim şekil güzel. tam sırta yaptırtmalık ama insan ömrü boyunca taşıyacağı bişeyi daha özel bişey yaptırtmaz mı lan? sana ait bi anlamı olmalı, hatta senin çizdiğin bişey bile olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:
Ne çok ilgi çektim be :p

Niye bepanten, vazelinse niye vazelin? Hadi bakalım.

edik: oha bu sfer ben owned :)

Bepüntün içinde hücre şeyini şeyeden şey var. Ben yazın mesela güneş kremi, vazelin ve bepanten kombosu çakıyorum, dövmelerim 4 yıllık olsa bile mesela hala güneş zarar verebiliyor rengine.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
aktiftablet said:
Ne çok ilgi çektim be :p

Niye bepanten, vazelinse niye vazelin? Hadi bakalım.

edik: oha bu sfer ben owned :)

Bepüntün içinde hücre şeyini şeyeden şey var. Ben yazın mesela güneş kremi, vazelin ve bepanten kombosu çakıyorum, dövmelerim 4 yıllık olsa bile mesela hala güneş zarar verebiliyor rengine.
ben 6 yasinda yaptirmistim 15 yillik dovmelerim
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:
sadece kabukları yumuşatması yetmez efenim, yara iyilşetirici de var bepantenin içinde, o bakımdan daha iyidir.
sarı bepanten ftw, bu konuda ısrarcıyım :PpP

Sarı out Ema apla, mavi (tu) haha

kingpin said:
ama illa soluyor dövmelerin rengi değil mi? ona bi çözüm yok.

Tabi ki soluyor da solma sürecini geciktiriyorsun böyle böyle. Yani dövmesine en başından beri hiç özen göstermeyen adam 3-4 ay sonra mecburen gidip rötuş yaptırmak zorunda kalır. Ama adam gibi bakarsan dövmene rötuş parasından kırarsın. Yani illa ki soluyor dövme ve rötuş ihtiyacı duyuyorsun ama bunu 5 ayda bir yapmak var 2 yılda bir yaptırmak var.
Sosyal ağlarda paylaş

özellikle siyah mürekkep kesinlikle siyah kalmıyor, ten rengine göre koyu yeşilimtrak lacivertten açık çamur maviye kadar yolu var. işte xae'nin dediği gibi, ne kadar iyi bakarsan o kadar koyu ve randımanlı kalıyor renkler.
benim ilki 12 senelik oldu mesela, kendisi koyuca bir lacivert halen. gayet uygundur.

ve evet ehe, sarı ambalajdan maviye dönüştü sanırım diğer merheme göre daha sıvı ve az kokulu olan bepanten, patladım kabul :P
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:
xun şekil nerden arak bilmiyorum ama frp geyiklerinin bir parçası olsa gerek sfdas şimdi açık söyleyeyim şekil güzel. tam sırta yaptırtmalık ama insan ömrü boyunca taşıyacağı bişeyi daha özel bişey yaptırtmaz mı lan? sana ait bi anlamı olmalı, hatta senin çizdiğin bişey bile olabilirdi.

frp geyiği sayılmaz, felsefik birşey. reklam yapmaya gerek yok, üstüne biri daha yaptırırsa o noktadan sonra katanamı konuşturmak zorunda kalırım, sori.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...