Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Harbi ya. Diablo3 konu başlığında Fallout3 görmekten baydım artık. Fallout'u karıştırmadan tartışsanız olmaz mı yahu. Interview'in linkini attığıma pişman ettiniz vallahi. Tamam yeter, bu renk meselesini tartışmayı bırakalım. Kuyruğunu kovalayan kedi gibi hep aynı yerde dönüp dolaşıyoruz.

Savaşmayalım, Sevişelim arkadaşlar!
Sosyal ağlarda paylaş

Niye?

Grafikler kötü, çok renkli, değişsin! diye petition açılmadı mı?

Ben de diyorum ki, Grafik önemli değil, önemli olan gameplay. Sonra senin başka bir yerde söylediğin "temcit pilavı" örneğini veriyorum. Yanlış anlamadıysam ve yanlış okumadıysam, aynı Diablo gameplay'ini, tekrar tekrar önümüze koyduklarından bahsediyorsun.

Sonrasında öneriyorum, diyorum ki, başka bir petition açın, belki işe yarar.

Neyse.

Tekrar söylemem gerekirse, daha %5'ni görmediğiniz bir oyun için yorum yapmayın, gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
One vital aspect of the game that carries the essence of its predecessors is its camera angle. Although now fully 3D, it’s a direct progression from the isometric view of the previous games – and it’s this loyalty to the spirit of that old technology that has led so many to assume that the game has done little to update itself.

“Camera is not technology,” says Wilson, clearly somewhat frustrated. “People associate the camera with isometric and say: ‘Oh, why didn’t you update the tech?’ Well, we did update the tech. The camera has nothing to do with tech, the camera is all about gameplay. Isometric gameplay is very different from FPS or over-the-shoulder thirdperson – which is pretty much what the entire industry is moving towards. But then some of the biggest hits of the last year were Guitar Hero and Rock Band, and those were not high-tech games. Gameplay is what matters; it’s what’s always mattered to us.”

Demişler. http://www.edge-online.com/magazine/preview-diablo-iii
Sosyal ağlarda paylaş

abı budur evet gameplaydır olay
başka bısı deıl, grafik lazım, ama cok muhım deıl. Oyundan sıkıldıktan sonra grafıklere falan dıkkat etmeye baslarım kı sıkılmam uzun zaman alıyor.

Sadece izometrik oyun, grafikleri super. Izometrik, ama grafıklerı super. Arada ki farkı anlayabiliyo olmanız lazım bunca yıllık oyuncu olarak. Adamlar cokcok rahat isteseler farklı kamera acıları koyarlar
ama insanların pes de bile izometriki tercih etmelerinin bir sebebi var.
Grafikleri, golgeler animasyonlar demodan izledigim kadarıyla gayet guzeller. Detaylar,hatlar falan super tasarlanmış ki başarılı programlamasıyla blizz bu oyunuda fazla kastırmayan bısı yapar kanımca.
gogo blizz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...