Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

En başta Etiler ve Yeşilköy D&R'ın yapacağını düşünüyorum ben. Hep atlıyorlar böyle şeylere. Haberler vasıtası ile tv'ye de çıkıyorlar.

"Gece yarısı oyun çılgınlığı!!!!"

"Yüzlerce genç, milyonları peşinden koşturan Diablo oyunu için gece yarısı sıraya girdi. Ortaya renkli görüntülerin çıktığı gecede zaman zaman izdiham yaşandı. Satışı yapan dükkandaki bazı camların kırılmasıyla, özel güvenlik elemanları ile oyun için sırada bekleyenler arasında kısa süreli arbede yaşandı."

(haberler okunurken can hıraş bir şekilde kapıya yüklenen siyah t-shirtlü üniversiteli gençler ekrana geliyor)

- Gece yarısı buradasınız? Bu oyun çok şey ifade ediyor olmalı sizin için.
- Offff! Abi. Yıllardır bunu bekiyoreeaam. Çok heyecanlı. Annem babam görmesin (kihkih keh keh). Kapı açıldı 2 dakka önce, umarım bir CE kalır bana da.

Bu arada ilk satış ile birlikte CE ile kapıdan çıkan gürbüz, gözlüklü bir ünversiteli genç, elleri havada "woohoooo" diyerekten kahraman gibi kameraya yakalanır. Yancısıyla beraber...

(O sırada sıradan bir evde, akşam haberleri karşısında)

- çık çık çık çık.. anası babası okusun diye gönderiyor, şu gençlerin haline bak.
Sosyal ağlarda paylaş

selamisahin'in msjını okuyunca aklıma geldi hem uyar hemde pati'nin tozlu sayfalarında kaybolmasın
Viktor said:

yilmaz ozdil yazicakkmis inceleme yazisini

Diyaplo 3

Diablo...

ispanyolca seytan demek

1996da blizzard denen amerikali gencler yapmis

alman var, yahudi var, iranli var, iskandinav var...

ispanyol yok...

turk hic yok...

simdi ucuncusu cikmis

bizim genclik ayila bayila oyniyor, kapialra dizildiler dun gece birbirlerini eziyorlar

normal versiyon 150, koleksiyoner 300!

asgari ucret hala belli ama sira olmus sira!

elin amerikali sirketindeki cok kulturlu ekibin yaptigi ismi ispanyolca olan oyuna paralari saciyor genclik

para basiyor adamlar bir gecede

bizde ise kindar genclik var, holivud cakmasi fetih filmi ile gurulaniyoruz hala

ama olsun tablet verdik cocuklara dahada tuketsinler diye

sumerlilerde tablete yaziyordu oysa ama gelde anlat nafile!

simdi diyaplo oyniyor bizimkiler, bakarsiniz jeton duserde gercek diyaplonun tepelerinde oldugunu kavrarlar ve onunla mucadele ederler pikseller yerine

Sosyal ağlarda paylaş

core 2 duo 2,8
2 gb ram
9600 gt

1080p,high detail, shadow low, physic low. baya oynuyorum kastırma falan yok.

Amaaaa 4lü parti yapınca, alet restoyu çekiyor. Hardcore Skeleton king kestik ne oldu bilmiyorum adamlar kesmişler saolsunlar. 5 fps falandı sanırım `,-) biraz ayarları aşşa alıp
tekrar denedim hafif düzelir gibi oldu. sanırım ram dan scıyor olabilirim. 4 clasın +bossun kımıl kımıl efektleri tulum cıkarttırıyor makineye.
Sosyal ağlarda paylaş

Core i5-520M 2x 2.26GHz
4096MB Ram
NVIDIA GeForce GT330M 1024MB

Samsung r580 özellikleri bunlar. wow çok rahat oynuyorum. ama dün d3 beta denedim. Çok kastı yaa. Shadow detail falan hep kıstım yine de kastı. gerçi betayı sadece playable yükleyip denemiştim. %50 de daldım ondan olabilir mi ki? İdare ederse takılırım böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

bende dual core işlemci 2g ram gts250 var 1080p shadow medium (highı denemedim belki onda da problem olmaz) herşey high en ufak fps düşmeden oynuyorum cooperative de dahil.

Bide kimi sistemlerde beta optimizasyonunda sıkıntı olabiliyor. WoWu rahat oynayan nerdeyse diablo3 de aynı rahatlıkta oynıycak kormayın releasete
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya dual core dediğim hani ilk dual core diye piyasa çıkan cpu lardan eski demek istedim yani :) günümüze göre eskidi pc 6 senelik falan nerdeyse

Edit ekran kartımda nvdia 8800 dü de yandı 2 sene sonra gts250 aldım aynı performans zaten nerdeyse %10 mu ne daha iyi gts250
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'da rahat oynamaktan kasıt ne ki? O biraz yanlış bir tespit olmuş. WoW'da çok çok fazla efekt var, D3 o kadar değil. Shadow'u kapayıp da oynasan çok fazla şey kaybetmiyorsun D3'te ama WoW'da liquid detail indirdiğin zaman bile epey can sıkıcı bir görüntü ortaya çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...