Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Ben aynı performansı veriyor nerede demişim merak ettim? İşlemcinin önemsiz olduğunu nerede belirtmişim?
Kaldı ki Intel'in AMD'den iyi olduğunu da söyledim. Gereksiz açıklamalar yapmışsın. Intel'in ortalama kullanıcı için fiyatı yüksek. Bunun pek inkar edilecek bir tarafı yok. Benim yarım saattir söylediğim bu. Valla kim demiş AMD Intel kadar iyi diye? Bir göster hele.

O kadar bahsedildi belirteyim bari, 3D sahne tasarımları falan benim işim. Ondan öyle örnek verdim. Evde AMD var. Bugüne değin hiç bir sorun yaşamadım. Evde gerektiğinde render bile alıyorum.

Full HD film izleyen bir adam, AMD kullandığında sorun mu yaşıyor? Yapma allahaşkına...
Sosyal ağlarda paylaş

son 4-5 senedir intel bariz bir şekilde cpu piyasasını domine ediyor
eğer bilgisayar parçası alıcaksan da ileriye dönük bir getirisi olması lazım sana uzun ömür gibi ,

ha sadce film seyretcem nette facebook bakıcam patiye 2 msg atıcam diyosan amd bile fazla sana 10 sene gider o işlemci

ama oyun forumunda oyun topağındayız , blizzard gibi bir firmanın oyununu bile tartışıyor olsak da , ki malum blizz oyunları her türlü antikada çalışır şekilde yapar oyunlarını

amd argümanın hala yersiz
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Gereksiz açıklamalar yapmışsın.
Intel'in ortalama kullanıcı için fiyatı yüksek.
Valla kim demiş AMD Intel kadar iyi diye? Bir göster hele.

gereksiz açıklamalar yapmışsın diyene kadar yazdıklarımı okusaydın keşke, şu iki sorunun cevabı da yukarda yazılıydı

said:
AMD kullandığında sorun mu yaşıyor? Yapma allahaşkına...

hiç öyle bir şey demedim.
amd kullandım sorun yaşamadım, intel kullanıyorum gene sorun yaşamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatım boyunca amd+ati kullandım. ortaokulda lisede sırf alternatif olmak için başlamıştı takıntım. "benim bilgisayar pentium 2 olm, ekran kartım vodoo" diyenlere inat.

şu ana kadar hiçbir oyunda sorun yaşamadım. hangisi iyi, hangisi ezer bilemem. olaya bakışım bundan ibarettir.

ergenken kendimi alternatif göstermek için seçtiğim yolda takdire şayanmış tabii.

yani kafanıza göre seçin, tartışmaya gerek yok. ben kasanın üstündeki amd etiketini seviyorum mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

valla atıp tuttunuz ama amd'nın athlon x6 x4 serisi aynı jeenrasyon intellerle ya kapıstı ya dövdü hemde cok daha ucuzuna.

yenı fxler içinde benchmarklar güzel duruyo

nası dövdü?

i5 2.5k vs x6 1100t be
http://www.anandtech.com/bench/Product/203?vs=288

x4'ü ise i3 2120 ile falan kıyaslasak bu sefer de fiyat avantajı ortadan kalkıyor.

ben de amd seviyorum ve şu an hala amd işlemci kullanıyorum. fakat malesef intel daha iyi şu an, hem sadece performans açısından hem de fiyat/performans açısından.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

e atlhon 1100t gayet kapısıyo intelle, 1090t fiyat performansda dövüyo. e tamam işte.

sanki hiç bi halta yaramıyomu amdler gibi konusmanın alemi yok.

110 dolarlık el kadar fx4100 i7 lere kafa tutuyo e daha ne istiyoruz anlamıyo ben.

dövdü başka kapışıyor başka. ayrıca fiyatlarına baktınmı bilmiyorum ama 1100t ve x5 aynı fiyat nerdeyse 220 vs 230.

oyun için konuşursak fx4100 kimseye kafa falan tutmuyor stock haliyle bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey Highda 1680*1050 çözünürlükte tık demeden oynuyorum oyunu. Ama ekran kartım blizzin high performance listesinde yer almıyordu. Nasıl oluyor bu betaya özgü bişi mi normali çıktığında patlıcaz mı?

Ortalama 240ms ile oynuyorum beta için gayet iyi geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

shadowdamı high? iyimiş.

beta daha optimize dğeildir ama, işte act 3 te etrafta cok fantastik büyüler ucusurken 100 canavar varken oyunun ilk 1 saatinden farklı olucaktır makineyi zorlaması

Evet şuan shadowda high. İlerdeki zorlamaya göre shadowdan kısarım yine çok kasmadan oynarım gibi duruyor. Betayı test etmemiş arkadaşlar sistem açısından çok endişelenmesine gerek yok bence.

Her karakter birbirinden süper olmuş. Millet 2 karakter arasında gidip gelir ben 5 karakter arasında gidip geliyorum. Barbarın eventta yaptığı barbarlık görülmeye ve en önemlisi duyulmaya değer. İnsanı ayağa kaldırıcak cinsden. İlk başta çok eleştirilmişti ama sanırım blizz bir takım düzenlemeler yapmış atmosfer aşırı süper gerçekten içine giriyorsunuz. Sadece bazı yerler bana çok sisli geldi buğulu gibi duruyor nedendir anlamadım?

İlk izlediğim videolrda demon hunter vasat gelmişti ama şimdi görüyorum ki yağ gibi akıyor hangi skilii kullanıcağımı şaşrıyorum. Level 13 için bile 2-3 farklı buildle çok rahat oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...