Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

blackwolf said:

http://f1203.hizliresim.com/v/m/3p326.png

Sımdı olay bu kadarmıdır? dun aksam ındırken 23424 kere hata mesajı verdı bazen basdan basladı kendı kendıne tam anlayamadım dogrumu oldu olmadı dıyemı?

dosyayı acıp da ordakı Diablo 3 setup tıklayınca ana konsul acılıyor bu kadarmı yanı?

evet normal client icin bu cikiyor. install edemiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Açıkçası ilk 3 char planım sırasıyla WD, Monk ve Wizard yapmaktı. Barbarian'ı pek düşünmüyordum ki dün akşama kadar. İnletiyor vurduğu yeri. Tabii ilerideki (yüksek level) skiller ile ne olur bimiyorum ama 2-Handed weapon, Duel Wield'dan çok daha etkili gibi geldi bana.

betada öyle şuan 19+ dps li bs ile yaptığın 2H sword eziyor ama ilerde farklı olacak çünkü ringler ve amulet'ten gelen +dmgler 1h gibi hızlı silahlarda daha etkili olacak. Betada yüzük nerdeyse yok kolye hiç yok patch 15 te. Barbarian hakkitan oturaklı vuruypor gibi hissetiriyor bu birazcıkta görsel gerçi ama şu patch 15 de azıcık güçlendirilmiş dandik moblarda bile elitelerde melee savaşırken sağlam dmgler alabiliyorsun melee olduğundan.

Ben witch doctora bittim kesinlikle main olucak daha nerfleyip yerin dibine sokmazlarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Grast'a paylaşımı için çok teşekkür ederim, böyle yardım sever arkadaşlar unutulmasın :) Buarada D3 Betadan sıkılıp, accountunu 1-2 günlüğüne yada kendi belirlediği bir zaman aralığında paylaşabilecek başka bir arkadaş daha varsa Özel Mesaj atsın lütfen konuşalım. Oyun çıktığında da beraber oynarız hep birlikte şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...