Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Oyunu bu şekilde kabul etmeyen oynamaz.. Eden oynar. Ki hiç sanmıyorum o kabul etmiyoruz diyen insanların diablo 3 oynamayacağını. Kabul etmemek farklı şeydir eleştirmek farklı şey. Adamlar ne zamanki nasıl kabul etmezsiniz demiş, hemen Eleştiremezmiyize getirmişsiniz işide. Eleştirmiyorsunuz, Kabul etmiyorsunuz. Blizzard oyunu bu şekilde yapmış, İster beğenin ister beğenmeyin. Diablo 1 den beri takip ediyorum seriyi, Hiçbiri tabikide diablo 1 deki tadı vermedi, Fakat hiçbirini kabul etmemezlik yapmadım. Adamlar istemezmiydi Diablo 1 kadar sükse yapabilecek bir oyunu çıkarmayı. Bu kadarını yapabilmişlerki bu olmuş. Şahsen Çok beğendim oyunu.. Warcraft i de severim. Yeni bir tat olarak bakıyorum diablo 3 e diablo 1 in klonu olarak değil. Oyun bizim değil, Blizzardın Ve adamların başından beri söyledikleri şey budur. Oyundaki hiçbir karakter hiçbir eşya sizin değil.. Bizimdir, O yüzden biz sadece oynayabiliriz arada sıradada eleştirebiliriz.. Kimin oyununu kime kabul etmiyorsunuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya kabul edip etmeme meselesi değil, grafiksel bir eleştiri var ele sunulan malzemeler üzerinden ki düzinelerce ss üzerinden yorum yapılamayacaksa renk paleti gibi ss'ten anlaşılmayacak da nereden anlaşılacak dedirten bir husus üzerinden. daha bilinçli bir tüketici kitlesi de gitmiş dilekçe başlatmış, imza koyuyoruz ve burada eleştiriyoruz. gidip o yabancı forumda mı eleştirelim? blizzard iştiraki filan mı var paticik'te ben anlamıyorum ki.

ayrıca evet daha renk paleti olayına dikkat etmemişken o şişko, o içinde yılanbalığı taşıyan (solucansa pek yapmamaışlar doğrusu heh) şişko zombilerin direkt abomination araklaması olduğunu düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Oooooo petition açmakla bilinçli müşteri olunuyorsa, bizde Renk Paletini değiştirmek isteyenlere karşı anti-petition açalım.

Sen diyorsun en güzel renk mavidir, ben diyorum kırmızı. Olay bu yani.

Bir grup yeni renkleri beyenmiş, bir grupta beyenmemiş.

Beyenmeyenler de biz beyenmiyoruz, değiştirin demiş.

Baba ben oyuncak araba istedim, oyuncak uçak değil. Git değiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam. öncelikle no offence.

Ben diabloyu gotik havasının yanında "ki bu en ön plandaki şeydir" oynarken bana beni tam bi hero, güç abidesi gibi hissettirdiği için seviyorum.

Ultima oynayan arkadaşlar, ilk 10 dakika dışında bi daha yadırgadınız mı? :) ben buna benzetiyorum. 2 ton açık, blue, dark blue önemli değil cidden.

Oynanışı, oynarken içine alışı o sesler, farketmesek de bence görüntülerden daha çok etki ediyor oyunu sevmemizde.

Bir de blizzard gibi bi firmadan bahsediyoruz, en kötü işi bile olsa bu topikteki insanların büyük kısmı o oyunu alıp bitirecek az ya da çok olsa da zevk alacak. :)

TBC ile wow'a gelen pembişler uzay teması olmasın da (ki olmaz allah korusun) gelecek her renk kullanımına benden (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Renk paleti ile ilgili imza kampanyasına bende katıldım ancak renk harici söylenenler çok daha önemli olduğu katıldım. Evet renk sıkalası önemli ama benim için 4 hatta 5. öncelikli. Bu hali ilede ayıla bayıla oynarım. Hatta o gotik havanın beni sıktığı bile oluyordu.

Diablo 2de de en sevdiğim kısım hava kararmamış haldeki act2 dir.
Sosyal ağlarda paylaş

Act 1 Açık alanlarda heryer aynı. Çok uzun son dungeon.
Act 2 AH MY EYES THE GOOGLES THEY DO NOTHING Dışarısı göze düşman ama dungeonları kısa ve güzeldi. Atmosfer 10/10
Act 3 Lanet bıcırıkları geçip lower kurasta girdikten sonrası güzel
Act 4 Çok kısa, iyi dizayn, AŞMIŞ Chaos Sanctuary
Act 5 Öncekilerle kaşılaştıralamayacak kadar güzel
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...