Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Slint said:

Bende annual pass vardı, Diablo 3 aktif gözüküyor şu an. Client downloadı da açılmış. Betaya giriş mi verdiler acaba?

Beta access verdilerse battle.net accountunun bağlı olduğu mail adresine heads up gelir. Active gözükmesinin sebebi oyunu dl edebiliyor olman. Dl edip 15 mayısı bekleyeceksin, startı verdikleri gibi de login olacaksın (ve muhtemelen lag fest'e merhaba diyecek ve üçüncü saniyede dc'yi yiyeceksin).
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Arkadaşlar bir sorum olacak benim aynı accountta d3beta sc2 ve wow acc lerim var. Ben d3 oynarken arkadaşım wow oynayabilirmi aynı anda ?

Cevaplarsanız sevinirim.

Farklı ulkedeyse arkadaşın 24 saatlik ban yersin, devam edersen permenant, yoksa problem olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Vendy said:

ozii_x said:

Arkadaşlar bir sorum olacak benim aynı accountta d3beta sc2 ve wow acc lerim var. Ben d3 oynarken arkadaşım wow oynayabilirmi aynı anda ?

Cevaplarsanız sevinirim.

Farklı ulkedeyse arkadaşın 24 saatlik ban yersin, devam edersen permenant, yoksa problem olmuyor.

Yok o istanbul ben balıkesirdeyim teyze oğlu wow oynuyor bende d3 oynarım diyorum. Olmaz yani
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

aral nasl gecircek acaba 300den getirirler sdfsdf

Shop.to'dan falan almaya kalksan zaten kafadan 250+'yı gözden çıkarıyorsun, bir de üstüne malum gümrük sıkıntıları. Getirsinler de, 300 iyi bir rakam olur şu şartlarda.

Ama oyun çok pahalı. Sam rant'i bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...