Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

olay seslendirmenin olması veya olmaması değil
cain amca süper gene mesela ama gidip bütün oyun sesini dinliyeceğim dh bacı o cheesy SERT KADIN diyaloglarını o itici sesle söyliyecekse işimiz var

nitpicking biraz ama böyle ufak şeyler çok rahatsız ediyor

herhangi bir anda ekranda 15 tane tıklanabilir eşya oluyor. düz yolda yürürken duvarlar yıkılıyor. sürekli bir şangır şungur sesi var oyunda

bu tarz şeyler olmamalı 10 yıldır beklenen bir oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

ne kadar çizi bilemiyorum ama d2de de benzer şeyler vardı geyik unsuru olarak. olsun ayrıca öyle şeyler. sonuçta dünyayı kurtarma rpsi yapmıyoruz. hacknslash oynuyoruz şurda

hack n slashte olsa çoğu "rp" oyunundan çok daha ii atmosferi var bu oyunun.
düzgün seslendirme ambiyans isteriz, bu oyunun aytım aytım aytım diye oynamıcak adamlarda var
Sosyal ağlarda paylaş

panda press tour baslamis bugun. tabi nda var. blizzardin anlattiklarini 19'unda gorebilecegiz. yani onumuzdeki hafta panda hakkinda baya bilgi yagacak, belki beta baslangic tarihi bile verilecek.

bu mantikla bakinca bugun dIII release anonsu gelebilir. 2 aylik tarih araligi olsa mayis ortasi tarih verirler iste. haftaya kalmaz anons dedigim gibi wow gundemi olcak.

bugun d3 duyurulur, haftaya wow 2 hafta gundeme oturur blizord. arkasinda d3 cikar, panda beta. takiben hots beta duser, panda gelir, hots gelir. butun yilin irzina gececek blizord.

kotik para sayma makinelerini siralamis bekliyodur. saka gibi 3 oyun cikaracaklar onumuzdeki 8 ay icinde. lol.

satis rakamlari cilgin olacak resmen.

ilk haftada daha 5-6 milyon panda, 6-7 milyon diablo, 2-3 milyon da hots okuturlar haha.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...