Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Yeni sınıf pek beklemiyorum açıkçası,ama oyun mekaniğini -bence -değiştirdikleri için yeni skiller çok daha parçala-yoket vari olacak.Mekanikle kastım 3. oyunda tek yaratık öldürmeye değil,çevrenin de etkilenmesine-ölüm animasyonlarına özen gösterilmesi.Şimdilik Diablo 2deki gibi "daha fazla yaratık kes,exp al,loot düşür" mantığı değil,"hikayede ilerle,grafiklere-efektlere-yeteneklere de" kısmına daha özen göstermişler gibi duruyor.Titan queste benzettim biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
fede said:

World of Sanctuary

http://img375.imageshack.us/img375/5016/adszasdadadbr1.jpg

mekan isimleri filan yeni gelmiş

bu harita var ya, direk World of Diablo'ya hazirlik.

Lath, wow gibi fantazy settignde bir mmoları var, yeni sci fi mmolarıda gittikçe popülerleştigi için ya 0 dan yeni bir sci-fi mmosu yaparlar yada sc ile yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Classlar icin forumlarda bi hint göremedim ama kendi dusuncelerimi soylemek isterim..
Barbarian ve Witch doc...barbar olmusta witch doc bilmiyorum..Sonucta Dreadlandsten barbarian ve Kurastdan witch doc geliyor gibi gozukuyor..
Bundan sonra klasik classlar yerine bi yenilik dusunebilirler genede paladin olucaktır..sonucta westmarch paladinleri illaki olmak zorunda..(illaki)
Sorcerer yada mage classı bekliyorum cunku diablo Lore unda Tal Rasha dan gelen bi buyucu sendromu var onun acıgını kapatıcaklardır..Assassin?belki shadow warrior tarzında bisey beklenebilir hatta necro karsımı biseyde olabilir orjinal olur..
diablonun karakter tanıtma ekranına baktıgımızda oraya 5 ten fazla karakterter sıgacaktır class sayısını 5 uzeri dusunebılırz muhtemelen..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...