Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Naptınız abi endgame itemların yarısını rune craftlardan kullanan classlar var

Kafadan Chains of Honor, Heart of the Oak, Breath of the Dying, Enigma, Infinity, Phoenix ohoo

Ki bunların yanında duruma göre kullanılan yada direk buff için kullanılan Call to Arms gibi şeylerde var
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
sabonis said:

sc mmo olduğunu düşünüyor herkes. inşallah doğrudur

wow'da tauren warrior ile sc'de zealot'u kıyaslamam yani. zealot olmanın tadı alınmaz hiç bir yerde. bir de 3 faction olur o da ayrı bir güzellik.

çok fena çok...

hem sc'ye hem de wow'a rakip olacak ve bunları öldürebilecek bir sc mmo yapmazlar.
2012-2014'ten önce felan zor yani böyle bir oyunun çıkması.

sc'ye rakip ne demek ya :D :D wow çıkınca w3 oynayanların sayısı mı azaldı...

zaten 2009 yazına doğru duyuracaklar büyük ihtimalle oyunu veya 2009 sonunda. yani sc mmo'yu demiyorum, next gen mmo'yu duyuracaklar muhtemelen. o oyun sc mmo olursa ne ala... bakalım neler olacak. eh onun da çıkması zaten 2011-12 minimum. o zamana kadar wow ölecek zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Immortal setiniz yokmuydu sizin, nublar sizi :P

Biz Atma adli programi kullanirdik, edit falan yoktu programda sadece karakterlerin itemlarini saklayabiliyodunuz, database kurmustuk itemlar icin kendi karakterlerimizin backuplari dururdu. Bi ara ayni cold sorceress ile 19 saniye suren Mephisto run lar yapardik surekli otomatige baglamistik

/players 8
tele tele tele
level
tele tele tele
oldur
bak, onemli bisi varsa id et, iyiyse save and quit, degilse alt tab
atma da item i al, database e ekle, karakteri save e geri dondur

repeat :D

baala da yapardik aynisini hammerdin ile, fabrikaydik resmen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Naptınız abi endgame itemların yarısını rune craftlardan kullanan classlar var

Kafadan Chains of Honor, Heart of the Oak, Breath of the Dying, Enigma, Infinity, Phoenix ohoo

Ki bunların yanında duruma göre kullanılan yada direk buff için kullanılan Call to Arms gibi şeylerde var

1.10'u bir ay oynadım bıraktım ben, 1.09 için konuşuyorum. 1.10 lod çıktıktan kaç yıl sonra geldi.

legit değil o volfi, dll dosyası değiştirip depo chara atacaksın öyle tembellik olmaz!
Sosyal ağlarda paylaş

Erken çıkacağını sanmıyorum, oyun ilerlemiş ama daha kesinlikle tam değil. Texture'lar ortamlar falan çok detaysız şu anda blizzard oyunlarına kıyasla. Starcraft 2 açıklandığında daha hazırdı, oyun oynanabiliyordu unitelerin neredeyse herşeyleri vardı ama daha hala çıkmadı ve yaklaşık 1 sene içinde anca çıkacak. Diablo 3'e daha var, 2009 sonu en erken diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...