Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

MADBOY said:

wryyy said:

MADBOY said:

Arkadaş oyundan aldıgı item'ın 3 aylık maaşına denk gelmedigini farkettiği zaman yaşayacağı ruhsal çöküntüye kıyasla Sylvia Plath my little pony kalacak sanırım.

Soyledigimi anlamamissin espri yapmaya calisiyosun. Adam butun maa$ini iteme vericek mi dedik ? Oyunu oynayip item du$uren adamin emeginin kar$iligi AH de 10 dolarsa, o item du$erken zamanini $irkette nescafe icerek geciren adamin bu item a para verip kendi zamaninin kar$iligi olan parayi israf etmesinden bahsediyoruz.

Küçük Einstein biz bunu 100 sayfa önce tartıştık onayladık zaten.

Amerika'yı yeniden keşfettiğin için title vermiyoruz.

Bu konuyu 100 sayfa once tartisan bir adam yorumu degil ponyler falan.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

aaa bi urunun fiyati artmis, ne kadar sasirtici, baska hicbi yerde gozlemlenmeyen bi olay gercekten.

hmm dur bakalım, doom 3'ten beri sabit olan premium pc title fiyatını sadece tek bir şirket yukarıya çekmekte önderlik ediyor son iki senedir iki kere üstüste. acaba hangisi?

ipucu lazım mı?
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

fiyatı yukarı çekmek diye bişey var mı ya.
fiyatı aşağı çekmek vardır. ona laf edersin anlarım haksız rekabet filan. oo çok pahalıdan satıyor, nasıl rekabet edicez diye nasıl bir mantık kurdun

nasıl? fiyat kırmaya gerek yok ki bütün şirketler birbirini takip eder şekilde fiyatı yükseltince. şu fiyat artış hızıyla 2015'te 100$ olacak oyunlar, öyle bir enflasyon yok dolar için.
aquila said:

oyuncu musteri, parasini almayip napicaklar, anlamadim. bogazina sarilip zorla oyun aldirdilar sana galiba yakin zamanda. onu gectim hayatinin cogu korsan oyun oynamakla gecmis adamlarsiniz, biraz utanin lan.

oyunların fiyatını yükseltiyor şirketler birisi öncülük edip 10 melyom satınca diyoruz, işletim sistemi parasına oyun olunca nasıl alacak ki millet? japonya mı burası? oyunlar daha ucuzlasın da herkes alabilsin, steam indirimleri sayesinde millet orijinal alır oldu derken kimi şirket de oyun başına 500$ nasıl sömürürüm hesabı yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

karsimdakinin sam oldugunu unutmusum bi an, cevap vermisim, kendimden ozur diliyorum.

ben de merak etmiştim neden nispeten laf anlatmaya değer birşeyler yazdın. sandal da 100 monologda bir kendine geliyordu.
fede said:

gidip imaj konusunda niye ağladın abi ahahahahahha.

WHERE ARE YOUR PONIES NOW?

yok sadece burada değil, bayağı bayağı sıkıntı bütün forumda. 1995 model usenet.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış anladın ben Sam'e kızmıyorum.

Bugune kadar asla hata yapamayacağına sarsılmaz bir inancı olan ve argümanları yanlışlandıkça demogojiye devam eden bir adama neden hala alan yetkilileri sitenin tacını ve de tahtını vermiyor ona hayıflanıyorum.

Yoksa sam istesin ben gider bombalarım bile blizzardı yeter ki o mutlu olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

İyide adam kendi görüşünü savunuyor bencede yanlıs olmasına ragmen neden adama laf sokusturdunuz ki 2 dakkada saglı sollu :O

buralarda bana laf sokuşturmayı rite of passage sananlar türedi işte bir vakittir. testi geçemeyip kalanlar tekrar deniyor tabii. :p
Sosyal ağlarda paylaş

heheh gorende adamlar ekmek satıyo zannedecek :) isteyen istedigi fiyattan satar eger sattıgı sey vital birsey degilse (ekmek su elektrik vs), adamlar D2 uzerinden 10 seneden fazla gecmis, development a fazla para harcadıktan girebilirler ama neticesinde 100 doların ucuz oldugu adamda vardır 10 doların pahalı geldigide, Bu "entertainment" whisky nin sisesi 80 tl ise gidip bira iceceksin :) herkesin alma ve almama opsiyonu var, ha blizz oynu 60-70 dolardan satar zorlanmaz ama onun actıgı yolda ilerlemeye calısırken heba olanda cok firma olur benzer strategylerle giderlerse, bazı oyunların fiyatı ne olursa olsun alıcısı vardır, burda D3 hakkında konusan herkes oyun cıktıgı zaman alacak, fiyatı ne olursa olsun, RMAH olsun olmasın, oyun guzel atmosfer ok ve genel olarak isim pure game kısmı beklentiyi karsılasın yeter, Ben hayatta almam diyenlerde 1 ay sonra 2 ay sonra 6 ay sonra ama yine alacak,

neden yazdıgımıda bilmiyom aslında ama uzun yazıncada silesim gelmedi, diyecegim odurki, bırakın gercek para tabanlı olayları oynu tartısalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...