Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

ya axedicecığım. şimdi haklı olduğun noktalar var fekat, mesela wowda senelerdir parayla char kasılmıyo mu? parayla item alınıp satılmıyo mu? diğer mmorpglerde de durum böyle değil mi. browser tabanlı alın la gold üyelik sistemleri yok değil mi? var. evet kötü bi durum. hiç browser tabanlı oyun oynamadım mesela o yüzden. o yüzden değil de %20 filan sebep odur. yani bu iş blizzard ile başlamadı ama bunu bitiren sisteme bağlayan blizzard olacak. bundan sonra kalitesiz, korsan alım satım yapılan oyunlar oynanmayacak, oyun şirketleri bu sistemden para kazanacak. bana giren çıkan var mı? yok. peki neden bu kadar şey yazdım. çünkü yavuzu seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

grief vs tadinda yazmasi bulmasi korkunc itemlar bis olur yine. bu itemler su anda bile abuk subuk paralara satiliyor illegal sitelerde.

d3'te de loot ve itemization nerflenmezse bu sistem wow'un boe raid lootlarindan pek oteye gidemez. kaldı ki diabloyu bu derece uzun ömürlü kılan da loot olayıdır. zart diye bis charlar diziliyor olsa hala millet oynamazdı. o yüzden eminim ki ilk 2-3 ay akın akın gelen wowcu bebelerin `WHY BOSSES DONT HAVE RELIABLE LOOT TABLES! FIX IT.`
`I MADE 50 DIABLO HELL RUN AND 0 ZOD AT ALL FFS BUFF LOOT CHANCE SO I CAN RUNEWORD MY AXE` temalı qqlarını göreceğiz ve 1 ayda level 1-90 yaptıkları ve item dizebildikleri wowa döneceklerdir.

gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna zaman harcamayip benim hayatim var hih! deyip item satin alan adamlar artik hayatlarinin item satin almak oldugunun farkinda degiller mi ? Sonucta o parayi kazanmak icinde benzer bir zaman harcaniyor. Benim hayatim hebele hubele, 0 sin. Oyun basinda zaman harcayan adamdan farkin yok. Sadece bu konuya deginmek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

wryyy said:

Oyuna zaman harcamayip benim hayatim var hih! deyip item satin alan adamlar artik hayatlarinin item satin almak oldugunun farkinda degiller mi ? Sonucta o parayi kazanmak icinde benzer bir zaman harcaniyor. Benim hayatim hebele hubele, 0 sin. Oyun basinda zaman harcayan adamdan farkin yok. Sadece bu konuya deginmek istedim.

fight club oryantasyonu gibi olmuş bu
Sosyal ağlarda paylaş

wryyy said:

zenginlerin liposaksin yaptirdigi yaglarla sabun yapip guzellik sabunu diye geri satiyorlar. fukc the system adamim.
Sosyal ağlarda paylaş

wryyy said:

http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/000/181/WRYYY.PNG?1240880855
Sosyal ağlarda paylaş

wryyy said:

bu arkadasa bi bardak su verin ve iyi davranin
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

kotick yapmazsa X kişisi yapar. yapılacak bunların hepsi. millette alıcak. zaten başladılar dlc kafasıyla. eskiden episode du ek görevdi ama tatmin ediyordu.
oyun piyasası sagılmalık tam sagacaklar

x kişisi böyle soygun yapamaz çünkü direkt patlar, koticik bu "blizz ne yapsa alırım" diyen kitleyi sömürecek direkt. 60$ retail price nasıl standart olduysa bu da olacak.

sonra 70$ standart olacak önümüzdeki yıl. yaşayıp görüyoruz işte sırayla.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Quel-Thul said:

Kalten said:

Daesu said:

kendileride satıcak diye biliyorum ben

Eger kendileride oyun içnde avantaj saglayan item satıcaksa o zaman almam oyunu iste ne olursa olsun.Ama hiç sanmıyorum öyle bir sey olacagını

kendileri satmayacaklar, oyuncular sadece

heheh buna inanıyor musun gerçekten

inanıyorum, pek çok yerde belirttiler bu şekilde olacagını.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:

Arkadaş oyundan aldıgı item'ın 3 aylık maaşına denk gelmedigini farkettiği zaman yaşayacağı ruhsal çöküntüye kıyasla Sylvia Plath my little pony kalacak sanırım.

Soyledigimi anlamamissin espri yapmaya calisiyosun. Adam butun maa$ini iteme vericek mi dedik ? Oyunu oynayip item du$uren adamin emeginin kar$iligi AH de 10 dolarsa, o item du$erken zamanini $irkette nescafe icerek geciren adamin bu item a para verip kendi zamaninin kar$iligi olan parayi israf etmesinden bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

barbarian:
http://www.d3db.com/tool/planner/barbarian/28490
skiller ile birlikte:
http://www.d3db.com/tool/planner/barbarian/28673
insanların arasına dalıp whirlwind çeken, sürekli life rejenere eden bir barbar yapmaya çalıştım...

ancak barbarlar genelde şöyle olcak gibi:
http://www.d3db.com/tool/planner/barbarian/28977

bu da fist of the north star denemem:
http://www.d3db.com/tool/planner/monk/29650
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Daesu said:

kotick yapmazsa X kişisi yapar. yapılacak bunların hepsi. millette alıcak. zaten başladılar dlc kafasıyla. eskiden episode du ek görevdi ama tatmin ediyordu.
oyun piyasası sagılmalık tam sagacaklar

x kişisi böyle soygun yapamaz çünkü direkt patlar, koticik bu "blizz ne yapsa alırım" diyen kitleyi sömürecek direkt. 60$ retail price nasıl standart olduysa bu da olacak.

sonra 70$ standart olacak önümüzdeki yıl. yaşayıp görüyoruz işte sırayla.

aaa bi urunun fiyati artmis, ne kadar sasirtici, baska hicbi yerde gozlemlenmeyen bi olay gercekten.
Sosyal ağlarda paylaş

wryyy said:

MADBOY said:

Arkadaş oyundan aldıgı item'ın 3 aylık maaşına denk gelmedigini farkettiği zaman yaşayacağı ruhsal çöküntüye kıyasla Sylvia Plath my little pony kalacak sanırım.

Soyledigimi anlamamissin espri yapmaya calisiyosun. Adam butun maa$ini iteme vericek mi dedik ? Oyunu oynayip item du$uren adamin emeginin kar$iligi AH de 10 dolarsa, o item du$erken zamanini $irkette nescafe icerek geciren adamin bu item a para verip kendi zamaninin kar$iligi olan parayi israf etmesinden bahsediyoruz.

Küçük Einstein biz bunu 100 sayfa önce tartıştık onayladık zaten.

Amerika'yı yeniden keşfettiğin için title vermiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...