Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

ya o farmville vs dedigin oyunlari bilmem kac milyon euroluk santiyeleri yoneten proje mudurleri (taniyorum) , odtu mezunlari adamlar zaman gecirmek icinde oynuyorlar, yani o oyunlari oynayan adami diablo serisini oynayan adamlarla bir tutmamak gerek, en azindan hepsini, bu tip adamlarin bizim gibi hayatini osuruktan pc oyunlarina adamis adamlardan coook daha elite olduklarini iddia edebilirim, adamin 2-3 dili konusmasi yaninda daha bir cok artisi var ama sims oynuyor, hangimiz elite simdi.

kendimi de onlar gibi degil osuruktan got gobek buyuten gereksiz bir oyuncu olarak tanimlayabilirim. yemisim elitligimi.
Sosyal ağlarda paylaş

aral'dan oyun alan mı kaldı ya =) dijital istediğiniz dil alın gitsin. =)

Crysis gibi aksiyon oyununda Türkçe dili olunca tercih ederim ama Diablo gibi oyunda çok büyük sıkıntı olur. Karşılığı olmayan kelimeleri geçtim bir şekilde buldular diyelim iyi de buldular diyelim hatta, oynarken sırıtmasa bile forumlarda, oyun içi chat'te fln karmaşa çıkar. Yarısı Türkçe ismini yarısı İngilizce ismini yazacak ve hangi item, hangi bölge fln karışacak birbirine =)

Gerçi ortalama insan nasıl ise çevresi de o şekilde oluyor. o yüzden çok problem çıkmayabilir de. =)
Sosyal ağlarda paylaş

demian said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?35,3358966,5782305#msg-5782305
vaako51 said:

üç beş tane ingilizceye hakim arkadaş oyundan zevk alarak oynasın diye, ce edition ları sorunsuz alsınlar diye yüzlece kişinin oyundan bi b.k anlamadan oynamasını istemek nasıl bi mantıktır anlamadım :/ gümrük sorunu, sitelerin göndermemesi sorunu aşılmayacak bi sorun değil.

vaako, kaç yaşında oldugunu ögrenebilir miyim acaba?

31 hocam. cevabı aldın ne diyecesin çok merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Eğer oyun türkçe olursa elitizminden bişeyler kaybedecek, plebler tarafından da rahatlıkla oynanabilecek. Benim burda karşı olduğum şey, elit kişisel zevklerime geniş halk kitlelerinin de ulaşabilmesi. Yok çevirisi kötü olurmuş yok CE bulamazmışım açıkçası çok önemli değil. Fakat ingilizce bile bilmeyen proleterlerle aynı klasmana koyulmak istemiyorum.

şu post ciddi mi troll mü anlamadım yardımcı olun pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...