Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Snake said:

orijinal olmanın da bi sınırı oluyo işte bu tarz oyunlarda. adamlar diyo "1 tane gereksiz skill yapmıycaz" diye ama ne yaparsan yep en verimli build en fazla 10 tane olur.

10 yıl geçti. bi zahmet biraz alternatifi bol olsun. umudum o yönde en azından. çok uçuk zaten olmaz ama diablo 2 yi 3-5 katlaması lazım bence. yoksa bu tarz oyun çok. diablo 3 kardeşim boru mu dedirtmesi lazım bize =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

GwindonSurion said:

Snake said:

hava civa bunlar ya. her classın 3-4 tane adam gibi dağılımı meşhur olcak, millet de onlardan biriyle oynıycak.

this

meşhur olması ayrı, taktiksel yeterliliği ayrı.

taktiksel yeterlilik ne abi sanki squad yönetceksiniz ki bu oyun diablo(hack n slashın tavanı) 3-4 tane build olur ok.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

wut ?
ayrıca dahi anlamındaki de ayrı yazılır hazır dil bilimine girmişken

Kalite-miktar karşılaştırması yapabilmek için miktarı artan şeyin değişmemesi gerekiyor. Bu durumda bahsedilen konu için söylenemeyecek bir laf, çünkü miktar artsa da her yetenek birbirinden farklı.

teşekkür ederim daha dikkatli olmaya çalışacağım
Sosyal ağlarda paylaş

DadashNik0F said:

barbar, hammerdin, light. sorclar falan hep tek tuş spam.
işte d2 böyle bir oyundu

böyle düşünen varsa d2 hiç oynamamış.

-yani direk olarak hammerdin için söylemiyorum, genel olarak d2'nin tek tuş spamdan ibaret olduğu hakkında...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

DadashNik0F said:

barbar, hammerdin, light. sorclar falan hep tek tuş spam.
işte d2 böyle bir oyundu

böyle düşünen varsa d2 hiç oynamamış.

-yani direk olarak hammerdin için söylemiyorum, genel olarak d2'nin tek tuş spamdan ibaret olduğu hakkında...

barbarian ile double swing dışında skill kullanmadım ben? diabloyu falan hep o skille dövdüm..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...