Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

abi bi yerden verdiler gazı herkes abartıyor renkli menkli diye ben böyle görüyorum lan olayları
diablo 2 de pembe yaratık geliodu champion falan mesela farkına bile varmıodunuz başta biri pembe yaratık var lan diablo2de robot unicorn attack gibi bişey bu oyun deseydi ona da böyle takılırdı bence.

HAH bak şuna bişey demiyorum o diablo 2 de pis karanlık hava tam olarak yok belki grafik engininden falan ama böyle renk muhabbetleri falan çok abartıldı bence
Sosyal ağlarda paylaş

abi renkle ilgisi yok olayın. haters gonna hate durumu var. blizzard'ın yaptıgı her oyuna haterlık yapıyolar cunku bu forumda blizzard oyunlarını seven adam sayısı cok fazla. o yuzden koru korune saldırmak hoslarına gidiyor. renkle ya da diablo ile ilgisi yok konunun.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

abi renkle ilgisi yok olayın. haters gonna hate durumu var. blizzard'ın yaptıgı her oyuna haterlık yapıyolar cunku bu forumda blizzard oyunlarını seven adam sayısı cok fazla. o yuzden koru korune saldırmak hoslarına gidiyor. renkle ya da diablo ile ilgisi yok konunun.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

helal kardeşim.çok doğru söylüyorsun.ben tüm blizzard oyunlarını world of warcraftan sonra oynama fırsatı buldum.cidden piyasadaki en iyi firma.çıkardığı oyunların hepsi türünün en iyisi.çok orjinal fikirlere sahipler, insanlar sanırım bunu anlayamadıkları için sevmiyorlar ama ben seninleyim.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

evet zaten uluslararası forumlarda da paticik'ten adamlar gidip başlattı renk muhabbetini. hatta blizzort bile cevap vermek zorunda kaldı kurduğumuz tezgaha.

GÖREV TAMAMLANDI!

pati değil ki sadece. her platformda var haterlar.

çıksa da arena yapsak 3v.

http://www.youtube.com/watch?v=uNaT19XM6SM&feature=related
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...