Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun hakkında izlenimler

Malkochoglu

Öne çıkan mesajlar

Dev said:
WoW büyük bir kayıp değil be, iyi güzel eğlenceli tamam da büyük kayıp demek haksızlık olur başka oyunlara. GTA oynamamak bir kayıp mıdır? Değildir bence, eğlencelidir ama bir şey katmaz. WoW da öyle. Ne katmıştır hayatımıza sorarım size

sattığım karakterim hayatıma hiç yoktan 500$ kattı hahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

oynadıgım dıger oyunların eksıklerınden hıc bı farkı yok oynuyoz ıste. onlar duzeltmeye devam ettıklerı surecede oynayacagım her gece 2 kafa kessem bana yetıyor.

ayrıcada oyunuda cok begendım . bu oyun cıkmadan daha pek cok ısıye hıtap etmeyecegı bellıydı. ama herkes uctu ustune. bence bu elenme donemı gerıye gusel bı communıty kalacak ve tadına doyum olmayacak bu elenmeden sona gelen adamlarda oyun havasında olacagından daha ıyı olacagına ınanıyorum.

hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Malkochoglu said:
tabi cunku wow'da biryerlere gelmek istiyosan gece gunduz kasman gerekmio sanki, anlatin abi anlatin...

ben pvp-based oyunlari oynadim gear'in cok onemli olmadigi oyunlar, herkesin hemen hemen ayni kalitede bi gear alabilicegi oyunlar. Bi kere ben populer oyunlara karsi degilim o zaman aoc'u denemezdim, sadece wow ahalisi beni pek etkilemedi bilmiyorum. Herkesin zevki kendine.

hem oynamadım diyorsun hem de bizden iyi biliyorsun wowu maşallah.

mikimouse fazla izleme bence.
Sosyal ağlarda paylaş

pyun buglı çalışmayan şeyler var evet insanın bazen sinirini bozuyor ama oyunun yanında kullanıcı hatasıda sözkonusu.

ben herşeye rağmen zevk alıyorum çünkü lvl 80 karakterim var düzgün bir guildim var düzenli raid yapıyorum yeni yerler yeni şeyler görüyorum arada loot alıyorum vs

ayrıca uzun zamandır birlikte oyun oynadığım bir arkadaş grubumla oynuyorum dolayısıyla herşey nispeten daha kolay. biz normalde pve serverında oynuyoruz daha sessiz sakin ama hepimizin pvp karakterleri var. raid bitiyor onlarla online oluyoruz lvl kasmak gibi bir derdimiz yok 5 kişi bir zone a giriyoruk lvl 25 karakterlerle önümüze geleni kesiyoruz. insanlar bize karşı birleşiyor hadise büyüyor harala gürele zaman geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Adiemus said:
2-3 gün önce geldi benim oyun da. Hayal kırıklığı oldu bariz. Verdiğim paraya acıdım. Devam etmem heralde, çok kötü.

abi kusura bakmayın da cılkı çıktı bu işin biraz da
tamam oyunda bir sürü bug var hala düzeltilemeyen vs. ama oyun çok kötüden oldukça uzakta

yani kusura bakmayın da ben inanmıyorum şu oyunu 60-70 fps ile oynayabilecek durumda olan bir adamın şöyle yorumlar yapacağını

çök kötü ne demek ya hiç birşey yapmasan gezesin geliyo dağ bayır inanılmaz efekteler var karda koşmak suya dalmak vs.
wowa 2,5 sene para ödedim aynı parayı şu oyuna 1 senede ödesem yine de aoc ye değil wowa yanarım lvl 20 bile olmamış adamların her gördüğü topicde oyunu boklamasından gına geldi diyebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

cok ilginctir level 45e kadar hevesle oynadigim ToSumla neredeyse her 1 saatte 1 client crash oluyordu. oyundan yavas yavas sikilmaya basladigim ve kendimi single player bir deneyimde gibi hissetmeye basladigim su gunlerde ise 1 level atlarken oyun ne coktu ne harita gri oldu ne lag spike oldu, hic birsey.. sasirtici adamlar cozduler herhalde. adam gibi oynadim yaa sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...