Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müslüman Dünyanın Gururu

Luinir

Öne çıkan mesajlar

yalan? ne yalan borcum var.

bildiğiniz üzre fen lisesinden sadece fen puanıyla girilebilen okullara girilir. hukuk fakültesi ea puanıyla aldığı için lise 2 de bursa erkek lisesine geçiş yaptım.

bleda mal bulmuş mağribi diyoruz biz senin durumuna?

daha araştırmak istediğin birşey var mı?

ankara hukuk numaram 01060444 daha başka bir şey istiyor musun?

lise diplomamamın fotokopisini yollayayım?

gördün ki yalan değil? şimdi o mesajlarını ne yapacağız kuzum?
Sosyal ağlarda paylaş

Eski okulunun sitesine baktıgımızda hukuga giren yok (üstelik fen liselerinde eşit ağırlık okutulmadıgına göre hukuk bölümüne girmenin aptallıgından sözetmiyorum bile), aynı şekilde ankara üniversitesinin sitesinde

http://www.law.ankara.edu.tr/?bil=bil_icerik&icerik_id=163&kat_id=151

şurtaya giriyor, ardındanda telefonla arayıp 01060444 nolu ogrenciyle irtibata geçmek istedigimizi söyledigimizde ne amaçla irtibata geçmek istedigimizi soruyorlar, eski ogretmeniyim görüşmek sitiyorum diyorsunuz ve telefona geçen hanfendi 1 saniye ogrenci nosunu bilgisayarda aratıyorum dior. 15-20 saniye sonrada okulumuzda bu nolu bir ogrenci yok diyip iyi günler dileyip kapatıyor.

bana inanmayanlar şuanda verdigim linkten telefon numarasını arayıp aynı işlemleri takip edebilirler.

Edit: Şunlarıda ekleyeyim

Buyse said:
WHO CARES? ITS TURKEY agalar.

(birde bize diyordu ingilizce bık bık etme die)

Buyse said:
Kardeşim nedir bu ankaralıların çektiği yahu. evin önünde boşluğu bulan kuruyor 2 tane amfi bi de elektro saz. 7 8 saat sürüyor bi de. 3 kişi oynayacak diye tüm mahallenin beyin iptal oluyor o gün boyunca.

şu anda kapının önünde var beynim dumura uğramak üzere. ntvde 2008 bikini modası var ona bile konsantre olamıyorum. belediye de izin vermiş bunlara. insanlık dışı bir işkence bu.

Sığ olmak nasıl bi duygu ?

Buyse said:
DEL PİERO İNSAN DEĞİL LAN.

Buyse said:
italya çakacak rahat olun.

İşte buseden böyle Ankara Hukuk öğrencisinin (ki yalan yani) seviyeli postları. Bunlar son 2-3 hafta içindekiler. wow, silkroad ve knight oynarkenki mesajlarını yazsam ... Eh onuda vaktim oldugu zaman yaparım
Sosyal ağlarda paylaş

bak güzel kardeşim. bütün bunları yaparak neye ulaşmaya çalıştığını bilmiyorum. scanner olsa kimliğimi koayacam. ama ne gerek var. sana neden yalan söyleyeyim. senin yaşın yetmiyor belli o günlerdeki durumu anlamaya. fen lisesinde katsayı sorunu olduğu için o dönemde tüm herkes oradan ayrılıp düz liselere geçiyordu. benim okuldan 30 35 tane arkadaşım ayrıldı fen lisesinden. çünkü öss de sadece lise 1 konuları çıkıyordu. ösym sitesindeN üşenmedim kazandı belgemi buldum.

ismi ve numarayı kapattım. çünkü seninle muhatap olmak istemiyorum artık. cidden baydın. 15 yaşında bir çocuğun csi cılığıyla uğraşacak yaşı geçtim malesef. eğer diyeceğin bir fikrin bir sözün varsa söylersin konuşuruz.

http://img46.imageshack.us/my.php?image=ofzs1.jpg

ha telefon etme konusunda, 7. yılımı geçtiğim için yüksek öğrenim kanunun 44. maddesine bağlı bir öğrenciyim. sadece sınav hakkım var şu anda. e haliyle sınavlara girmeyip okulu asınca bir süre sonra böyle oluyor. ki bunun hesabını kimseye vermek zorunda değilim.

ha bi de 15 yaşında birisinin benim eski öğretmeni olduğuma insanları ikna etmesi hiç de kolay olmamıştır.

hadi güzel kardeşim. kişisel bir sorunun var ise özel mesaj gönder konuşalım. forumu kirletmeye hakkın yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dieevil said:
yuh harbı ısınız yok sızın ! adam nelerı arastırmıs
cok tatmın oldum adam yalan soylemıs okumamıs etmemıs

suc bende tutup eglence avr dıe okudum :D

adam yalan söylemiş diyorsun hala? tamam ya sizinle muhatap olan da kabahat.

diplomayı alınca başlık açayım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo, justgotowned olan buyse şu durumda, adını ve numarasını paintle silecegini sadece üstünü boyayla çizmiş, paintle yapılan bu tip oynamaları restore eden zibilyon program var, 15-20 dakkaya nosuyla adını buldugumda justgotowned die bende mesaj atarım.

http://zbfl.meb.k12.tr/ e girip eğitimden, başarılarımıza tıklıyorum 2000-2001 mezunlarına bakıyoruz. O.O sürprize bakın ankarada hukuk fakültesine giren yok. (nitekim fen lisesinde okuyorsan sayısalsındır, ve son senede bölüm değiştirilemez, düz liseyede geçmiş olsan sayısal okuyup eşit ağırlık bölümüne girmek istediginden gene katsayı farkından 286 alamazsın. Hoşaten entellektüel seviyen 7 senede bir üniversite bitirememiş olmandan çok güzel belli oluyor.

Birde sizinle muhattap olamıcam filan emişsinde, futbol bölümü ve çeşitli mmo bölümlerine attıgın mesajların seviyesine bakarsak asıl seninle muhattap olunmayacagını görmüş oluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

potansiyel bleda mesajlarına;

bundan sonra afyonlu katolik gay taşfırın ustası olduğumu söylesen de cevap vermemeyi düşünüyorum. yöneticilere kişiliğe hakaret konusunda mesaj attım, şikayetimi yaptım. eğer gereğini yaparlarsa ne ala, yapmazlarsa da devam edersen, hukuki yollardan hakkımı aramaktan hiç kaçınmam. haberin olsun.

hadi eyvallah.

ha bi de isimle soy isimi bulup hakketen gerçek olduğunu öğrenince bir özür bekliyorum senden.

tekrar yazıyorum ayrıca kişisel haklarıma saldırmaya devam edersen hukuki yollardan hakkımı arayacağım. malum çok fazla avukat arkadaşım var.

sonradan gördüm de hala fen lisesi diyorsun. okuma yazman varsa bir önceki mesajımda lise 2 bursa erkek lisesi'ne geçiş yaptığımı ve nedenini söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...