Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müslüman Dünyanın Gururu

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Boş bir açıklama olmuş seninkisi Ardeth. Raziendir, çakmadonistir vsdir olsun, sağolsunlar, anladımki internet ortamında kimseyle tartışmayacaksın. Gayet kısır bir olay. Olan düşüncelerini klavye vasıtasıyla bilgisayara geçirirken harcadıgın zaman ve enerjişye olyuor. O sebeple internetteyken sadece hoşlanmadıgım tiplerle ugrasıyorum, ve açıkçası sir + viktor + horace + emaleth veya o tip insanların hep beraber tartıştıgı bir ortam olmadıkçada internette -heleki paticikte- haklı çıakbilecegim veya çıkamayacagım bir tartışmaya -artık- girmemem gerektigini biliyorum ve bu sebeplede girmiyorm

Öte yandan böyle googleda araştırma yapmak, csicılık filan takılmak zevkli oluyor. Hem zihnini çalıştırıyorsun, hemde arka planda download yaparken zaman geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

çok mağdur oluyor arkadaş. arsız hırsız ev sahibini bastırır demiş atalar. hem kişilik tartışmasını "sen kimsin ulan attığın mesajlara bak heuehehe" diyerek başlatıyor, sonra karşısındaki insanın kişilik haklarını ihlal edip ona hakaret ediyor, sonra da burda mağdur ayağına yatıyor. ne güzel memleket.

aman neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Geçen akşam 22. Dönem Sakarya Milletvekili, Sınır Tanımayan Hekimler örgütü üyesi Dr. Süleyman Gündüz’le karşılaştım.
Sohbet ederken gözleri yaşardı ve sonra açıkladı: “Çek Cumhuriyeti maçı sırasında Gazze’deydim, orada seyrettim.”

güzel bir yazı keşke 90 Dk bahsetse
Sosyal ağlarda paylaş

Bleda2 said:
tartışma yanıldıgında kabul edebilecek kapasiteye sahip adamla yapılır asinan, su topicteki 2-3 kişiyi o kapasiteye sahip olarak görmüyorum. zaten onlar dışındakilere düzgün biçimde cevap verdim onlarada yaptıklarım belli yada hiç cvp vermedim.

hiç yapmasan çirkinleşmemiş olurdu. Susmayı tercih etmeliydin, sorunumuz bu.
Sosyal ağlarda paylaş

asinanyavuz said:
Bleda2 said:
tartışma yanıldıgında kabul edebilecek kapasiteye sahip adamla yapılır asinan, su topicteki 2-3 kişiyi o kapasiteye sahip olarak görmüyorum. zaten onlar dışındakilere düzgün biçimde cevap verdim onlarada yaptıklarım belli yada hiç cvp vermedim.

hiç yapmasan çirkinleşmemiş olurdu. Susmayı tercih etmeliydin, sorunumuz bu.

Bu forumda liboşlar, siyaset ve din topicleri gelmeden önce çok güzel bir forumdu, artık daha çirkin. Hayatta her şey istedigimiz gibi olmuyor malesef dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bleda2 said:
Bu forumda liboşlar, siyaset ve din topicleri gelmeden önce çok güzel bir forumdu, artık daha çirkin. Hayatta her şey istedigimiz gibi olmuyor malesef dimi?

siyaset ve din topicleri olmadan çok daha güzel bir forum olduğuna sonuna kadar katılıyorum.

istediklerimiz için çaba göstermemiz de güzel bişi.

ps: yaptığımız muhabbete bak sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...