Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müslüman Dünyanın Gururu

Luinir

Öne çıkan mesajlar

mahmut tuncer said:
frenquit said:
boyle tartismalara girmeyi sevmem de 2005te 20 ya$indaysan 2001de 16 ya$inda mi girdin ossye

imkansız değil ki ben de 16 yaşımda girdim össye?

girebiliyorsun ama tercih yaptırmıyorlar. Burda herkez buysenin nasıl bir yalancı tip oldugunu anladı bana o yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
üyelik tarihi 2005. o zaman 20 yaşındaydım. ko oynuyordum evet. forumda bir çok insan da ko oynuyordu. utanılacak bir şey değil.

Buyse said:
frenquit said:
boyle tartismalara girmeyi sevmem de 2005te 20 ya$indaysan 2001de 16 ya$inda mi girdin ossye

2005 de 22 yaşındaydım, gün ay yıl olarak da söyleyeyim mi doğum tarihimi.

o zaman ya cok acaip yazim hatalari yapiyorsun, 2 yerine 0'a basmak gibi, ya neden bilmem kompleksin var ve almadigin bir egitimi aldigina dair yalan soyluyorsun, ya da 22 ya$inda KO oynami$ olmaya utaniyorsun, ba$ka bir secenek getiremedim aklima. mahmut tuncer sana da helal olsun kisa surede egitim hayatini tamamlayabildigin icin
Sosyal ağlarda paylaş

10:31
Buyse said:
bak güzel kardeşim. bütün bunları yaparak neye ulaşmaya çalıştığını bilmiyorum. scanner olsa kimliğimi koayacam. ama ne gerek var. sana neden yalan söyleyeyim. senin yaşın yetmiyor belli o günlerdeki durumu anlamaya. fen lisesinde katsayı sorunu olduğu için o dönemde tüm herkes oradan ayrılıp düz liselere geçiyordu. benim okuldan 30 35 tane arkadaşım ayrıldı fen lisesinden. çünkü öss de sadece lise 1 konuları çıkıyordu. ösym sitesindeN üşenmedim kazandı belgemi buldum.

ismi ve numarayı kapattım. çünkü seninle muhatap olmak istemiyorum artık. cidden baydın. 15 yaşında bir çocuğun csi cılığıyla uğraşacak yaşı geçtim malesef. eğer diyeceğin bir fikrin bir sözün varsa söylersin konuşuruz.

http://img46.imageshack.us/my.php?image=ofzs1.jpg

ha telefon etme konusunda, 7. yılımı geçtiğim için yüksek öğrenim kanunun 44. maddesine bağlı bir öğrenciyim. sadece sınav hakkım var şu anda. e haliyle sınavlara girmeyip okulu asınca bir süre sonra böyle oluyor. ki bunun hesabını kimseye vermek zorunda değilim.

ha bi de 15 yaşında birisinin benim eski öğretmeni olduğuma insanları ikna etmesi hiç de kolay olmamıştır.

hadi güzel kardeşim. kişisel bir sorunun var ise özel mesaj gönder konuşalım. forumu kirletmeye hakkın yok.

10:32
Buyse said:
bleda çirkinleşmeye devam ediyorsun. bu forumda yönetici var mı acaba kişiye saldırıya müdahele eden. bakalım vardır belki.

Araya bi mesaj girer ve...

10:35
Buyse said:
dieevil said:
yuh harbı ısınız yok sızın ! adam nelerı arastırmıs
cok tatmın oldum adam yalan soylemıs okumamıs etmemıs

suc bende tutup eglence avr dıe okudum :D

adam yalan söylemiş diyorsun hala? tamam ya sizinle muhatap olan da kabahat.

diplomayı alınca başlık açayım bari.

10:40
Buyse said:
ha bu arada madde numarasını kesin olarak unuttum yazayım ona da OMG YALAN SÖYLUYOR ÖYLE BİR MADDE YOK deme bari.

10:40
Buyse said:
evet 44. maddeymiş.

Post kasting alert !!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yahu allah aşkına bu tartışmayı ben açmadım. bleda bu konu hakkında fikir söylemek yerine kişiliğime saldırdı, eğer tüm mesajları okuduysa görmüşsündür. ben de ona cevap verdim. evet bazı konularda hata yapmış olabilirim çünkü cidden baydı bu tartışma. hayatımda böyle saçma bir tartışmaya taraf olmadım bundan sonra da olacağımı düşünmüyorum. ama adam yalancı diyor, şunu diyor bunu diyor. kişilik hakkıma saldırıyor en basitinden.

ben şikayetimi yaptım yöneticilere. gereğini yaparlarsa yaparlar. yapmazlarsa da bu ülke orman kanunlarıyla yönetilmiyor. her şekilde hakkımı arayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

kaçırmam post kasıyorum ya

1 . azarlama sözü:
"seni gidi seni!"- .

2 . bir şeye duyulan özlem ve isteği belirtmek için kullanılan bir söz:
"hey gidi günler hey! hey gidi gençlik hey!"- .

3 . sıfat, halk ağzında ahlaksız, pezevenk.

hakaret akar?

bu arada su son yolladıgı resimdeki http://www.genatsvale.net/ adresine girdimde merak ettim

Gürcü müsün buyse?

Orada aynı barda birde uludag sözlük var, uludag sözlükte başka kim vardı? Buldum http://newdonis.uludagsozluk.com/&p=1

Acaba Buyse newdonis mi? Ama yok newdonis izmir ekonomi üniversitesindeydi

Birde sag alta bakınca ss i (altta bu topicte açıkken) 10:25 te aldıgını ama 10:31 de yolladıgını görüyoruzo kadar ufak bir yazı için 6 dakka uraşmışsın hoş.

birde gene sag tarafta senin malinının [email protected] oldugunu görebiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bleda2 said:
mahmut tuncer said:
frenquit said:

imkansız değil ki ben de 16 yaşımda girdim össye?

girebiliyorsun ama tercih yaptırmıyorlar. Burda herkez buysenin nasıl bir yalancı tip oldugunu anladı bana o yeter.
ne alaka yahu? liseyi 16 yasinda bitirdim oss'ye girdim, 16'da universiteye basladim ben de?

kavganiza katilmak gibi bi istegim yok aman diyim, aciklik getirmek icin yazdim
Sosyal ağlarda paylaş

6 yaşında anasınıfa başlamış olsan hazırlak okumasan dahi 17 yaşında giriyorsun

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 (yaş)
A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 (sınıf)

Buda eski sistem oldugunu var sayarsak. Hazırlık okuduysan veya 4 senelik sistemdeysende 18 inde giriyorsun.

16 sında tercih için 1 sene erken başlamak şart gibi sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Bleda2 said:
Penth sen ne zaman girdin Öss ye?

Benim komşum girdi geçen sene öss ye kazandı, ama yaşı küçük diye tercih formu vermediler çocuk bu seme tekrar giriyor o yüzden.

Birde 16 yaşında Üniye girmek için 1 yada 2 sene evvel başlamak gerekmiyormu okula?
Anlasilmis sanirim olay da, Ekim 87 dogumluyum, 2004 Haziran'da OSS'ye girdim, eylulde de okula basladim. Hazirlik okumayinca oluyor, bi de yil sonunda dogduysan
Sosyal ağlarda paylaş

Bleda2 said:
kaçırmam post kasıyorum ya

1 . azarlama sözü:
"seni gidi seni!"- .

2 . bir şeye duyulan özlem ve isteği belirtmek için kullanılan bir söz:
"hey gidi günler hey! hey gidi gençlik hey!"- .

3 . sıfat, halk ağzında ahlaksız, pezevenk.

hakaret akar?

bu arada su son yolladıgı resimdeki http://www.genatsvale.net/ adresine girdimde merak ettim

Gürcü müsün buyse?

Orada aynı barda birde uludag sözlük var, uludag sözlükte başka kim vardı? Buldum http://newdonis.uludagsozluk.com/&p=1

Acaba Buyse newdonis mi? Ama yok newdonis izmir ekonomi üniversitesindeydi

Birde sag alta bakınca ss i (altta bu topicte açıkken) 10:25 te aldıgını ama 10:31 de yolladıgını görüyoruzo kadar ufak bir yazı için 6 dakka uraşmışsın hoş.

birde gene sag tarafta senin malinının [email protected] oldugunu görebiliyoruz.

legendary

yalnız bledayı yolda görsem ağzını burnunu kırarım, yere düşünce de tekmelerim. insan ol biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...