Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need for Speed: Undercover

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Carbon'da en beğenmediğim özellik araba statlarının -neredeyse- aynı olmasıydı unlock arabalarının da öyle. Umarım bu hataya düşülmez.

Kojiroh : NFS4 gerçek bir efsaneydi, benzerinin bile yeniden geleceğini sanmam, ama yok eğer head-to-head yarışmak, polis yada kaçak olabilmek, internetten araba indirebilmek, araçların hasar alması tamire para harcamamız gerekmesi gibi gibi özelliklerinin en azından birkaçını bir NFSye hikayeli şekilde yerleştiğini görürsem gözüm açık gitmeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
trailerdaki karakterlerin hangileri gerçek hangileri sanal ??

bence gayet saracak realism pro street'te yeterince var..
görüntü kalitesi arabanın hızlanması vites geçişleri.. gayer süperdi.. underground 2 ye kıyasla çok büyük gelişme var..

pro street'te eksik olan serbest dolaşma ve hep aynı şeylerin olması..
sanırım müthiş grafiklerle carbon-most wanted oyun tarzının birleişimi çok zevkli bir oyunu da beraberinde d getirecek gibi görünüyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hakikaten bizim insanımız bi tuhaf.
biri der consept araba isteriz diğeri der yollarda gördüğümüz arabaları isteriz doğal olarak bunların hepsine karşılık vermeleri mümkün değil.
Underground 1 e laf edenler olmuş yahu serinin en güzel oyunuydu bence çığır açtı tek kelimeyle.
most wanted ı da çok eğlenerek oynadım ben. Carbon'u da bitirene kadar oynadım ama sonrası olmadı benim için pro streetse daha başından kaybetti gözümde.
EA'in yaptığı açıklamada carbon ve ps'nin fail olduğunu kabul ettiklerini söylemişler demek ki benim gibi düşünüyorlar ve hatanın farkındalar sırf bu bile yeni çıkan oyunu alıp denemem için yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...